Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnego G2 już nie sprzedasz za 900 zł, nawet idealna 32 GB z gwarancją w Redcoon za tyle nie pójdzie.

Wersje 16 GB nie przekraczają 650 zł, swojego ostatecznie oddałem za 570 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj zdziwiłbyś się, spokojnie dostanie tak czy inaczej powyżej 800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klocu26

Żeby sprzedać za 900 to teraz trzeba naprawdę znaleźć dobrego jelenia, chociaż czasem i taki się trafi. Z tego co patrzyłem po aukcjach na allegro, za ładną/idealną 16GB z jakąś gwarancją idzie jeszcze dostać 700 zł, ale żeby wybić się z ofertą trzeba startować od 1 zł BCM, na kup teraz raczej ciężko. Inna sprawa, jest pełno tel z gwarancją w bdb/idealnym stanie za 600/650 zł, które w ogóle nie idą, a obok ludzie się licytują do 700 i więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj zdziwiłbyś się, spokojnie dostanie tak czy inaczej powyżej 800

Nie będę się dziwić, bo dwa dni temu sprzedałem G2. I wiem jakie są realia. Masa ludzi wystawia te telefony za 700 zł i więcej, ale nikt tego nie bierze. Swojego oddałem za 570 zł, też liczyłem na więcej, ale dopiero po zejściu do 600 zł w ogłoszeniu pojawiło się jakieś zainteresowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak, 2 miesiace temu sprzedalem g2 za 750 z gw do 3.2017 i ceny spadły o 200zł oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klocu26

No oczywiste, patrząc ogólnie co się dzieje to z trójki G2, M7 i S4 jeszcze tylko jako tako S4 trzyma cenę, ale też spokojnie za 500 można kupić. M7 latają już grubo poniżej 500 zł, Xperia Z1 to samo tanizna. Jak na wakacjach szukałem drugiej G2, to cieżko było znaleźć jakiekolwiek ogłoszenie poniżej 700 zł, sam kupiłem za 650 ale był trochę przy tyrany (ale rok gwarancji miał). Tak więc nie ma co się dziwić, telefon na rynku 3 lata, cena w końcu musiała spaść, a że tąpneło raz a dobrze to inna sprawa. Za 800/900 zł można znaleźć G3, który wg mnie nie jest lepszym telefonem ale jeśli teraz miałbym kupować coś używanego za te pieniądze to wolałbym G3 niż G2.

Wiem, że lomardziarze sprzedający G2 po 500 zł psują rynek ale tutaj też zrobiło się koło wzajemnej adoracji i każdy by chciał sprzedać używany 3 letni telefon za 800 zł. Czasem się trafi na frajera ale prędzej opchniesz coś na olx niż allegro w tej chwili. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie ciężko może być sprzedać G2 w idealnym stanie za więcej niż 700-800zł, w sierpniu sprzedałem swój za 900zł, a dorzucałem jeszcze etui Nillkin i SGP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj jest problem bo pisałem do gostka czy zejdzie z ceny bo max budżet mój to 720zł, ale nie chce nic zejść - pewnie zejdzie ale za kilka tygodni jak nikt tego nie kupi  a za tą cenę raczej nikt nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mafia1

Ja mam g2 32gb. Przod: nowka wymienony caly lcd w ramach gwarancji, tyl lekko rysy, normalne slady uzytkowania 2 lata, odpadla literka "L" :> Gwarancja komisowa jeszcze kilka dni. Ile za takie cus moge liczyc?? Realnie nie jestem jakims sknera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

również mam 32gb, również wymieony lcd w ramach gwarancji, również delikatne rysy i również trochę gwarancji (1,5 miesiąca), 4 etui do niego dodaję + cały komplet i nie mogę sprzedać nawet za 680zł...

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi