Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

rezok

Wszystko zależy od klienta, czy się trafi odpowiedni ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vp-tdi

dokładnie wystaw od 1zł na 10 dni żeby się konczyła w niedziele około godziny 19 to stary myk . ja wystawiałem kiedyś część do komputera chciałem 300zl kup teraz nikt nie chciał kupić ,a od 1zł to poszło za 400zł :).

g2 16gb zawsze będa tańsze ,myśle ,że jak sprawny i w dobrym stanie to 600zl się weźmie za 16gb i okolo 100-150zl wiecej za 32gb.

a ja mam pytanie ,bo mam lg g2 32gb wszystko działa tylko gubi zasieg ,kolor czarny ile można by było wołać max za takie coś ? 450zł jak ktoś by dał to bym oddał , taniej to nie bo sam ekran z dotykiem i korpusem sporo warte a gdzie reszta.... w razie jak mi padnie (ekran lub dotyk) przemienie cały przód i jest sprawny telefon dalej .

Edytowane przez vp-tdi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam już dość lagowania i chciałbym w końcu zamienić mojego starego zasłużonego 4HD  na coś lepszego. Padło na LG G2. Szukam używanego w stanie bdb/idealnym z co najmniej półroczną gwarancją. Ile powinienem za takiego dać aby nie przepłacić?  I czy w ogóle warto? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiltel

600 - 650 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie

G2 d802 32gb czarny folia z przodu i uwaga folia z tyłu (jestem Pedantem na punkcie rys) wgrane cloudy 3.3.

jedyny mankament jest taki że przes.... Pudelko ze wszystkim... Poniewaz nie używam innych akcesoriów jak ładowarki to wszystko w nim było. Tak więc mam telefon i ładowarkę. Oczywiście wszystko w 100% sprawne no i nawet rysy nie ma. Dorzucam etui quickcover ale już zmęczone. Ile takie coś jest warte?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matt_at

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to i tak nieźle myślałem że mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lg wersja 16 gb, w stanie bdb +, że szkłem 3mk,pokrowcem diztronic oraz kolejnym zapasem folii 3mk (połączenie szkła i folii) wraz z ładowarką i pudełkiem, warto dodać, że folie fabryczne są zachowane na tyle telefonu, ile za coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Halny

600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArEk335

@@jak.tom929929

Jeżeli w zestawie nie ma słuchawek i telefon nie ma gwarancji to maks 550-570zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi