Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie

G2 d802 32gb czarny folia z przodu i uwaga folia z tyłu (jestem Pedantem na punkcie rys) wgrane cloudy 3.3.

jedyny mankament jest taki że przes.... Pudelko ze wszystkim... Poniewaz nie używam innych akcesoriów jak ładowarki to wszystko w nim było. Tak więc mam telefon i ładowarkę. Oczywiście wszystko w 100% sprawne no i nawet rysy nie ma. Dorzucam etui quickcover ale już zmęczone. Ile takie coś jest warte?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Jeśli dobrze rozumiem, nie masz do telefonu nic co potwierdzałoby jego legalne pochodzenie i oryginalność. W takim razie będziesz miał problem ze sprzedażą za jakąkolwiek cenę, ludzie nie chcą telefonów bez żadnych papierów. A jeśli go już sprzedasz, to za cenę chińskiego refurba - zapewne 400-500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ofery za 570 zl wiec spokojnie.... Tyle że nawet dołożenie 100 czy 200 zl nie pozwala kupić nic lepszego i wydajniejszego

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

wiekszosc ludzi to zoltodzioby na allegro sprzedaja z chin po 580zl lg g2, albo f320 za 680zl z polski i to lykaja jak pelikany

ja ostatnio licytowalem lg g2 pare to wam moge podeslac jak sie konczyly aukcje:

http://allegro.pl/lg-g2-stan-bdb-wyswietlacz-0-rys-gwar-3m-od-1zl-i5997270321.html

http://allegro.pl/lg-g2-d802-16gb-pl-gwaranacja-full-zestaw-i5999400111.html

http://allegro.pl/lg-g2-d802-i5984209428.html#thumb/2

nawet ekran bez rys to nieprzekracza 600zl, w sumie bym moze i kupil ten fon, ale bardziej mi sie podoba s4 jednak i na niego poluje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolega ma s4 i ekran jest naprawde spoko. Nasz LG troszkę mocniejszy ( czy szybszy ???  - jeden pieron ) Tylko że w kółko narzeka na baterię... no i ta ramka... na alledrogo ciężko znaleźć nie zniszczoną.

W związku z tym że  nawet jeśli sprzedałbym LG za 600 zł to dołożenie 100 czy 200 zł nie pozwalana zakup niczego innego sensownego... co ?? G3 ?? dajcie spokój... Dlatego zostawiam G2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S5tka jest ciekawą opcją. Lepszy aparat, jakość dźwięku, ekran, zapewne też głośnik i mikrofon. Wydajność podobna, bateria nieco gorsza, wymiary też trochę większe. Mimo wszystko telefon wychodzi sporo na plus, ja mam zamiar niedługo się na SGS5 przerzucić.

Jeśli chodzi o wydajność, to tak naprawdę dopiero Snapdragon 820 z nowych Galaxy S7 i LG G5 będzie zauważalnie szybszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vp-tdi

miałem kilka dni g4 i o dziwo to gorsze zdjęcia robi jak g2 do tego cegła ,nie mogą robić czegoś do 5,2 cala ? ,ja g2 kupiłem za 260zł z uszkodzonym dotykiem ,dotyk 50zl i mam pełno sprawny tel 32gb ,także można trafić na okazje ,więcej jak 350zl bym nie dał za ten telefon ,jaki ja głupi byłem ,że g2 mini nowego za 700 kupiłem . w sumie chodzi do dziś ale z dużym g2 nie ma porównania. jeśli miałbym wymienić na inny to szedł bym bardziej w chińczyki ,śa tańsze a wydajność na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Też miałem G2, zmieniłem na G3 i byłem nie zadowolony z 5.5, też uważam że do 5.2 jest optymalnie.

Wysłane z mojego Orange Sego przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Prosiłbym o wycenę mojego LG G2 32 GB LTE

używany telefon LG G2 LTE wersja 32GB D803. Działa we wszystkich sieciach nie posiada blokady sim.
    Telefon był noszony w futerale, nigdy mi nie upadł starałem się dbać o niego.

Do telefonu dorzucam ładowarkę, 2 nowe phone case z nillkin i oryginalne pudełko z papierami.

Działa bardzo płynnie nie zacina się. Bateria wytrzymuje około 1 dnia intensywnego korzystania więc nie jest źle.

Wyświetlacz bardzo ładnie odzwierciedla kolory jest taki żywy, zero przebarwień czy martwych punktów.

U góry ekranu jakieś 0,5 cala dotyk nie reaguje nie wiem czym to jest spowodowane ale mi nie przeszkadzało w użytkowaniu możliwe że wina softu i trzeba wgrać nowy ponieważ telefon nigdy mi nie spadł więc nie możliwe uszkodzenie mechaniczne ani nie ma żadnego śladu uszkodzeń , nie znam się na tym.

post-318194-0-80823600-1456823750_thumb.jpgpost-318194-0-52406000-1456823766_thumb.jpg

Edytowane przez Araa
    Grafikę i filmy ujmieszczamy w tagach spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon od Chińczyków?

Jakieś 300 zł może dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co komuś papiery za telefon z Kanady? Do Toronto na gwarancję ktoś poleci?

Ekran nie działa prawdopodobnie po wymianie wyświetlacza. Gdyby nie ten ekran to nawet mógłbym wziąść-dla brata g2 się podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi