Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Elderbary

Jakiej manipulacji? Telefony wycenia rynek czyli posiadacze i kupujący. Kto ma manipulować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ja coprawda sprzedalem juz swojego LG G2 w listopadzie po 2 miesiacach uzytkowania ale napisze dla wgladu innych.

Gwarancja producenta, soft niebrandowany, mial 2 miesiace, wszystkie akcesoria nieuzywane, etuii nillkin frosted, kolor czarny, stan techniczny jak i wizualny idealny. Wziąłem za niego 1050zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem temat przydatny, wrzucamy fotki z detalami telefonu...opis...co i jak uzywane było i mamy orientacyjną cenę. Ludzie czesto nie wiedzą za ile cos sprzedac...albo wystawiaja kosmiczne ceny i dziwia sie, ze nikt nie chce kupic...lub w drugą strone - ktoś pusci tel za smieszna kase bo nie wiedzial ze moze stówke czy dwie wiecej ugrac.

Temat moim zdaniem jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manipulacja jest to ze ktos wycenia te telefony. Jezeli tak podawajcie tez gdzie chcecie go sprzedac czy na allegro czy np u siebie w regionie, bo ma to duze znaczenie. Wszyscy widzimy jaka jest cena na allegro i po ile mozna kupic tel w sklepach stacjonarnych wiec w granicach rozsadku podaje sie cene w ogloszeniu.

Spoko jest to co zrobil kolega wyzej, ze powiedzial co, za ile i kiedy sprzedal.

Uwazam ze lepsza forma okreslania ceny telefonu byloby pisanie co za ile i gdzie sie kupilo lub sprzedalo, a nie takie gdybanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up WG Twoje posty są bezsensowne i proszę Cię o wylewanie swojego żalu gdzie indziej,wiesz o czym jest wątek?to się tego trzymaj,piszesz,żeby nie gdybać a co robisz..?

Jak dla mnie ten telefon do czerwca nie zejdzie poniżej 900zł przecież to by było nie do przyjęcia s3 500zł a g2 900 a jaka przepaść...

Co do radia zet hmmm z tego co pamiętam i zawsze tak było(mogę się mylić) nagrody w konkursie pozbawione są gwary :/ za 750-800 spokojnie bez gwary pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Tu mail jaki dostałem od LG . Oczywiście napisałem im, że telefon pochodzi z konkursu i podesłałem zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej przez Radio Zet + pieczątka i pieczątka od LG Electronics.

b5lcpe.jpg

Ps. Już jeden gościu dawał 820zł ale jeszcze poczekam i w piątek wystawie na alledrogo od 800 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Chcialbym sprzedac tel.

Mam model czerwon kupiony 04.2014 w teletorium. Gwarancja jest realizowana za ich posrednictwem ale to duza siec wiec z tym problemu nie bedzie.

Stan bdb. Na wyswietlaczu zawsze folia. Mam do niego ladny futeral ale noszony 90 proc czasu bez zadnej oslony i plecki idealne. Az sam w szoku jestem. Oczywiscie mam pudelko sluchawki i wszystkie smieci. Jak sadzicie uderzyc w 900 czy raczej nie ma sensu i zejsc duzo nizej z cena ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę za stary jak na 900 imo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to na jakies 750 - 800 sie nastawie.

Tylko pojawil sie wiekszy problem chcialem sobie z3 compact sprawic ale poczytalem i w sumie szalu nie ma. nie wiem czy nie poczekam na marcowe premiery. tylko juz nie chce takiej paletki a pewnie glownie takie zostana zaprezentowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saggis

Nie wiem dokładnie czy masz gwarancję 23% czy marże. Nie wiem też jak u nich z realizowaniem gwarancji. Pewnie gdybyś miał gwarancję realizowaną od razu za pośrednictwem mławy, a nie przez ich sklep cenę mógłbyś podnieść 50 zł. Osobiście uważam, że lepiej poczekać na z4 compact. Z3c względem Z1c nie różni się za bardzo. Z3c to trochę taki odgrzewany kotlet. Różni się jedynie snapem801 i większym wyświetlaczem (4,6 cala) przy podobnych wymiarach.

Jeśli z4c będzie miała s810 i nie zmienią się znacznie jej wymiary względem poprzedników, będzie to z pewnością skok wydajnościowy i mam nadzieję jakościowy pod względem wykonania.

Sam osobiście mając g2 zastanawiam się czy w wakacje po spadkach cen nie przesiąść się na z4c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi