Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i ewentualnie Panie, przyszedł czas i na zmianę mojego G2 na coś nowszego. Proszę o orientacyjną wycenę. Zaczynamy. Posiadam bardzo ciekawą wersje, a mianowicie D802 32gb w wersji czerwonej. Telefon zakupiony przeze mnie za pośrednictwem rodzimego portalu aukcyjnego 24.04.2014.
Stan telefonu nieskromnie oceniam jako "igła". Oprócz oryginalnego kompletu posiadam także obudowę imak i oryginalnego czerwonego spigena slim armor. /ciach/. Z góry dzięki.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
Oferty tylko w dziale giełda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czerwony lub niebieski, D802 32GB to i tak jest chinol :lol2:

Jak ktoś ci zaoferuje 700 zł, to się ciesz i sprzedawaj od razu. Więcej nie dostaniesz.

Edytowane przez rufus9803

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Dzięki za odpowiedź, po okresie gwarancji bardziej niż pochodzenie telefonu liczy się jego stan wg mnie. A D802 w wersji 32 nie trafiły po prostu na polski rynek, w UE były w oficjalnej sprzedaży, więc stwierdzenie że "d802 32gb to chinol" nie do końca trafione, ale i tak dziękuję za wycenę :)

Edytowane przez bartekc00
Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne że były. Wiem jednak z doświadczenia, że większość D802 32GB na polskim rynku pochodzi z Aliexpress. A już w szczególności te kupione na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
woytt

Witam!

Za ile proponujecie wystawić LG G2 16gb z salony Play? Telefon jest w dobrym stanie. Jedynie co to na ekranie jest parę drobnych rysek oraz drobniutkie ukruszenie szkła na dole ekranu przy ramce. Tył jest delikatnie porysowany, prawdopodobnie od jakiegoś brudu, który dostał się pod etui. Telefon jest już po gwarancji. 

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#plus

Max to 500zł nawet nie wiem czy dostaniesz tyle. G2 w B. Dobrym stanie można kupić już za 600PLN

Sent from my D802 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mtq

Wie ktoś może ile jest wart lg g2 biały 16gb wygląda jak nowy(wrócił z serwisu i wymieniona obudowa, wyswietlacz), bez słuchawek, gwarancja producenta do 2017 w zestawie fakturka, papiery od gwarancji itp ?

Edytowane przez Mtq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

600-650.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chciałbym prosić o wycenę LG G2 D802 kolor czarny wersja 32gb na rynek niemiecki z tego co pamiętam. Gwarancja jeszcze 10 miesięcy, oryginalne pudełko, ładowarka i dowód zakupu - VAT marża. Telefon w stanie idealnym praktycznie bez oznak użytkowania (poza nieco słabszą baterią choć dalej da się wycisnąć bez starania 5h SOT przy auto podświetleniu). Cały czas noszony w etui ochronnym oraz naklejone szkło hartowane więc wygląda jak nowy. Do tego wymieniona płyta główna na gwarancji pół roku temu - wolno się ładował. Za ile mogę go realnie wystawić ? Jeśli miałbym puścić za 500 zł to po prostu go sobie zostawię bo pewnie podziała jeszcze wiele lat ale po prostu myślę nad wymianą na coś innego i o ile jest szansa sprzedać za sensowne pieniądze to skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rezok

700? Wystaw na licytację i zobacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi