Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zgłaszam się o pomoc w wycenie G2 16GB, polska dystrybucja, gwarancja wygasła jakoś pod koniec sierpnia 2016. Telefon noszony od nowości w etui w 100% sprawny, stan odbudowy i wyświetlacza idealny. Nigdy nie naprawiany. Wraz z telefonem cały komplet  w oryginalnym pudełku. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystaw@bongkox od złotówki na all... to się dowiesz.

a tak na poważnie to nic nie napisałeś jaki to model, jaka dystrybucja? jak orange to dla mnie osobiście minus 30% od ceny.

ale co by nie było, to i tak klient ustala cenę.

bierz pod uwagę, że to nie nowość, ramu i pamięci mało, choć dotychczas wystarczało, ale ten model poza ogólnymi zaletami miał jedną wadę... brak slotu na kartę sd

i dlatego jak już tu pisałem, najlepsze były i są wersje z 32gb pamięci. Te będą jeszcze warte co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dystrybucja  polska , bez brandingu , model D802. Aktualnie lata na cm 13

Edytowane przez bongkox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na czym lata to nie jest ważne, ale jak stan super to 400 można mówić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Wystawie na licytacje i zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubulwg

A idealny stan, 32 gb wersja D802 cały komplet, gwarancja wygasła we wrześniu tego roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rangiz

D802-32GB z dystrybucji niemieckiej, gwarancja do końca czerwca 2017. W zestawie szkło hartowane - nowe, kilka folijek i kilka nowych obudów + sylikony. Karton i oryginalne akcesoria jak nowe, telefon nosi zwyczajne ślady użytkowania.

Ile wołać? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie pytania nie mają sensu, bo jeśli ktoś jest zainteresowany, to i tak sprawdzi przedtem po ile jest na serwisach aukcyjnych. Jak masz kupca i on wie jaka jest  wartość tego fona

( produkt z 2013 roku! ) to i tak on zadecyduje ile chce zapłacić a sprzedający godzi się na to lub nie. Złotego środka nie ma... powiesz za dużo to nie sprzedaż.

Nówek nie ma i każdy jest tego świadom, no chyba, że wierzy handlarzom, którzy oferują po ~999 sztuk. :lol2:

Inna sprawa, że mając w dobrym stanie to po to go sprzedawać. Klasą bije te średnio budżetowe z serii Kxx

Osobiście bym zostawił. Zawsze jakiś awaryjny może być potrzebny. Sam mam kilka różnych Nokii, które w każdej chwili są do użytku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rangiz

Jako awaryjkę mam chińskiego smartfona, który całkiem dobrze się sprawuje. Tak naprawdę duża część rynku leży i kwiczy, bo ludzie sugerują się cenami "nowych" telefonów od januszy biznesu z allegro, nie wiedząc, że dostaną produkt odnawiany, składany z kawałków, a po 2 miesiącach czekania na paczkę jeszcze im przyjdzie dopłacać 23% podatku...

Straszna patologia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przm

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć za ile mógłbym sprzedać używane LG G2 bez gwarancji. Niestety po raz kolejny ekran uszkodził się w tym samym miejscu (mimo tego ze był chroniony szkłem hartowanym) i nie działa dotyk. Ostatnimi czasy przestał działać także glosnik. Telefon bardzo lubiłem ale chce się go pozbyć bo nie mam już do niego siły. Jeśli chodzi o stan to z tyłu jest porysowany i wypadło logo LG, natomiast z przodu jest jak nowy(caly czas chroniony szkłem) poza jednym pęknieciem w rogu ekranu, przez które nie działa dotyk

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi