Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak planowalem tzn poczekac na z4c ale juz mnie korci. A poza tym nie wiadomo czy w marcu sony pokaze nastepce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kamilf

Witam, ile moze byc wart g2 kupiony w sierpniu w media markcie? Telefon w stanie idealnym,zadnej ryski,od nowosci folia na wyswietlaczu i silikonowy bumper na plecach,pelen zestaw, fv 23%. Mysle na zmiana na cos nowego bo ten mi sie zaczyna nudzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1250zł kosztuje nówka sztuka z salonów.

myślę że za używkę dał bym 950zł

:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kamilf

Mniej wiecej takiej ceny sie spodziewalem, nawet w sumie mniej :) Musze jeszcze poszukac czegos co bedzie znaczaco lepsze od g2. Na ten przesiadlem sie z wysluzonej xperii neo v i wtedy g2 mozna powiedziec ze "urywal jaja" w porownaniu do xperii, teraz tez chcialbym podobnego efektu, tylko niewiem czy na chwile obecna jest na rynku cos az tak znaczaco lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
darrr

Na olx w trojmiescie uzywki chodza po 800-850 . na allegro poszedł za 764 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kamilf

Dopoki nie ma nic co byloby znacznie mocniejsze chyba nie ma sensu sprzedawac, w sumie 950 pln to zadne pieniadze, zaplacilem za swoje g2 1399pln, a jeszcze nie powiedziane ze 950 dostane. A oddanie go za mniej wogole mija sie z celem, gdyby jeszcze na rynku bylo cos co jest 2 lub 3 razy mocniejsze to moze, na ta chwile szkoda zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elderbary

Czesc, otóż wystawiłem już swojego G2 na sprzedaż lecz mam słaby odzew. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5076188783 co myślicie? Cena za wysoka?

Szablon znajduje się w aukcji więc mam nadzieję że z tym nie będzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w czym ty chcesz to dwa, trzy razy mocniejsze coś wykorzystać? ;)

Dla mnie na dzień dzisiejszy jedynym powodem wymiany G2 jest brak slotu na kartę, ale nawet gdyby tych rzeczy było więcej, to problematycznosc przesiadki polega na braku dobrej baterii u konkurencji.

A wracając do tematu to swój 3 miesięczny egzemplarz kupiłem w styczniu za 950 zł jeśli komuś to pomoże w wycenie. Stan idealny, Polska dystrybucja.

Naszkryflowane pulokiem na fest gryfnym mobilnioku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem swój 31 października, za 920, stan bardzo dobry, male ryski i wgniecenia. Ale padał płyta główna i wymienili na gwarancji. Telefon z 30.04.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi