Skocz do zawartości
Elderbary

Wycena używanego LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

kamilf

W czym wykorzystac mocniejszy sprzet? Hmmm. W niczym. Nie gram w rozbudowane gry, nie robie setek zdjec, ani zadnych wymagajacych operacji na telefonie, on poprostu ma dzialac. A myslalem nad zmiana na cos mocniejszego zeby znowu poczuc kilkudniowy efekt WOW po przesiadce na nowy sprzet. No i poprostu lubie zmiany i nie przywiazuje sie do zabawek :)

Skoro jednak na ta chwile nie ma na rynku nic co by sprawilo kupe frajdy po przesiadce, nie widze sensu w sprzedawaniu mojego g2 nawet za 950zl, a juz tym bardziej za mniej niz 900zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o wycenę:

LG G2 32GB Black

- Gwarancja do 25.12.2016

- Stan idealny, nie ma żadnych śladów używania, używany niespełna 2 miesiące.

- Dodatkowo w zestawie: etui quickwindow, futerał obudowa na tył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Bez brandu?

Na podstawie powyższych danych wystawiłbym za 950 max 990. Więcej myślę że będzie ciężko dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest bez brandu, bez żadnego logo, wersja europejska D802 z LTE

Jedna znajoma chce mi go odsprzedać za 1050zł i się zastanawiam czy warto.

Edytowane przez breedpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zaufane źródło to myślę że warto. Bo telefon jak nowy a w sklepie ponad 1200 byś musiał wydać. Ale targowal bym się do 1000.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a warto byłoby dać w rozliczeniu tygodniowego HTC ONE E8 + dopłata z jej strony powiedzmy 200zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko do was:

czy LG G2 16GB Black używany 2 miesiące z pelnym zestawem akcesoriów oraz gwarancją w postaci paragonu z polskiej dystrybucji w cenie 750zł to dobry deal ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma rys ani śladów używania i Ty kupujesz to bierz odrazu. Jak sprzedajesz taki to daj większą cenę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 6 zdjęć samego telefonu i nie widzę żadnych rys, napisał mi w mailu że "tel jest nowiutki gdyż zafoliowany od pierwszego dnia wraz z założeniem etui,100% sprawny używany 2 miesiące, zero jakich kolwiek zarysowań, POCHODZENIE: Dystrybucja Polska! SOFT: Najnowsza wersja oprogramowania oraz Polskie Menu. Oryginalnie bez brandingu operatora! " dopiero co wystawił aukcje no i Kupiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Cena świetna moim zdaniem :)

Co do pochodzenia, możesz mieć pewność sprawdzając według tego poradnika skąd tel pochodzi:

http://forum.android.com.pl/f939/sprawda-swa-j-lg-w-oficjalnej-bazie-producenta-457629/

Jeśli jest tak jak napisałeś, polska dystrybucja, gwarancja, nie żadne odnawiane z Chin itp. itd. to trochę pieniędzy zaoszczędziłeś i gratuluję zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi