Skocz do zawartości
winiar316

Aktualizacja Orange OTA do 5.0 - problem z procesem Interface

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś miałem okazję zaktualizować swòj telefon OTA (brand Orange). Cała aktualkizacja przebiegła bez problemu natomiast po finalnym restarcie pojawił się błąd w postaci komunikatu "niestety, interface został zatrzymana". Cały ból jest taki, że błąd pojawia się sekundę po włączeniu ekranu? Można kliknąć opcję "ok" natomiast skutkuje to wyłączeniem ekranu. Po ponownym włączeniu ekranu pojawia się tan sam komunikat i tak w koło. Rozumiem, ze system wyrzuca jakiś proces, natomiast pytanie jak go znaleźć (przez wspomnianą sekundę jestem w stanie używać ekranu więc mogę wejść w jakieś menu)? Podejrzewam coś od przyciskow domowych gdyż widać że się nie ładują.

Pytanie czy być może ktoś z Was się spotkał z takim problemem czy zacząć standardowo od naprawy aktualizacji, przywrocenia ustawień fabrycznych itp.?

Z gòry dziękuję za wszelkie rady - tak się ucieszyłem, że Orange ogarnął temat aktualizacji a tu takie rozczarowanie (nie wspominając że nie mogę korzystać z telefonu).

Pozdrawiam Przemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Najprościej przywrócić ustawienia fabryczne (tracisz dane, poza danymi na karcie SD). Jak to nie pomoże to podłącz pod Lg PCSuite i wybierz błędy aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cetyk

A próbowałeś zresetować telefon / wyjąć baterie ? Jak to nie pomoże to chyba factory reset będzie najlepszy, jak nie masz ustawionej kopii zapasowej, to zrób sobie przez LG PC Suite i powinno być ok.

Miałem tak samo po aktualizacji z Plusa, ale wyskakiwało to co kilka minut, a że nie chciało mi się bawić, to zrobiłem factory reset i problem ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bataroe oczywiscie wyjmowalem, ale bezskutecznie. Finalnie musialem przywrocic ustawienia fabryczne z poziomu telefonu - przez PC Suite w ogole nie byla wykrywana pamiec telefonu wiec nie za bardzo moglem cos uratowac. Nie moglem zrobic ani kopii zapasowej ani naprawy aktualizacji. Najwazniejsze, ze zdjecia bezpieczne na dropbox:)

Teraz wszystko smiga:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Miałem tak samo przy aktualizacji v10n przez PC Suit. Pomógł factory reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi