Skocz do zawartości
wero

Szukam sprawdzonego sklepu gdzie można kupić oryginalną baterię do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

wero

Macie jakiś sprawdzony sklep gdzie można kupić oryginalną baterię do Note 2 ?

Ostatni kupiłem za 100 nawet pięknie zapakowana ale niestety trzyma beznadziejnie, po reklamacji ze chyba wysłali mi uszkodzona nawet nie chcieli wymienić więc zakładam, że dobrze wiedzą co sprzedają.

Już z dokupieniem rysika miałem cyrki i odsyłałem bo jakieś badziewie mi wysyłali.

Chyba, że macie jakieś zamienniki pewne porównywalne do baterii samsunga.

Edytowane przez Igorius
    poprawiam tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

W serwisie gsm popytaj na pewno są w stanie sprowadzić oryginalną baterię,pytałem u mnie w mieście do LG nie było problemu.Wysyłkowo odradzam a w Allegro większość baterii to podróby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W SAMSUNG BRAND STORE mają za ok 70-80 zł .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pila24

Tutaj masz aukcje sprawdzonego sprzedawcy:

Bateria SAMSUNG N7100 N7102 N7105 Galaxy Note 2 II (4914824696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co prawda kupowałem od niego do Note 1 baterie ale była na 100% oryginalna (telefon trzyma 3 dni a na starej od rana do wieczora trzymał zaledwie).

Edytowane przez pila24
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

No to zobaczymy co i jak. Właśnie kupiłem 2 sztuki. Jak przyjdą to się podzielę wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się też nad kupnem, telefon mam od marca 2014, soft już najnowszy 4.4 i bateria w pełni naładowana telefon mi pokazuje, że wystarczy baterii tylko na 24h użytkowania, masakra jakaś, czy waszym zdaniem już bateria do wymiany po tym czasie ? dużo wam trzyma na nowym sofcie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę negować uczciwości tego sprzedawcy (chyba sam też coś kupiłem u niego) ale czy możecie mi wytłumaczyć, jak to jest z bateriami w opakowaniu "bulk" (czyli tak naprawdę BEZ opakowania oryginalnego) ?

Wyobrażam sobie, że producent produkuje takie baterie dla fabryki telefonów, gdzie w nieoznakowanym (co najwyżej z nalepką/banderolą) w woreczku foliowym jest ona pakowana do pudełka i jedzie do klienta.

Rozumiem też, że niewielkie ilości mogą dostawać serwisy danego producenta.

Ale skąd, na Boga Ojca, takie baterie bierze sprzedawca/sklep internetowy ? ;/

Z drugiej strony gdzieś w sieci oglądałem filmik o porównaniu baterii (chyba do S4) z oficjalnej dystrybucji (wygląd opakowania na oryginalny, duża sieć handlowa) u nas i baterie ze "sprawdzonego źródła" w Wielkiej Brytanii - okazało się, że te "z oficjalnej dystrybucji" były trefne (np. sporo lżejsze niż oryginały, które dostarczono fabrycznie z telefonem. :zdziwko:

Po tym filmiku może się pokręcić w głowie nieźle - u mnie się to stało...a:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi