Skocz do zawartości
wero

Szukam sprawdzonego sklepu gdzie można kupić oryginalną baterię do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

stare komentarze ludzie pisali u tego sprzedawcy że kupione u niego się rozładowywały szybciej, ale patrząc na tyle tysięcy komentarzy , a raptem kilka neutrali i negatywów to ciężko powiedzieć czy jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wero

Wycieczka do serwisu samsunga bateria w cenie 89 zł trzyma rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak była opakowana ?

Blister czy bulk ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Ja do sklepu Samsunga mam 130 km.

Nie bardzo mi się opłaca jechać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do allegro i użytkownika strefy marek Samsung , to pytałem się czy będą dostępne te baterie to napisali, że niestety nie.

A u mnie w Olsztynie serwis który serwisuje dla Samsunga krzyczy sobie za baterie 100zł...i ponad tydzień czas oczekiwania na beterie.

Edytowane przez dymcio111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

No i moje baterie przyszły.

Obie nikną w oczach. W dwie godziny ( tel używany może kilka minut ) spadło z 70% do 45%

Na mojej ponad dwuletniej baterii tak źle nie było.

Zobaczę co dalej po naładowaniu kilka razy do pełna.

Obie Notki kupiłem używane, więc nie wiem ile powinna trzymać oryginalna nowa bateria. Przy moim katowaniu telefonu bateria nigdy nie wytrzymywała 1 dnia. Miałem nadzieję, że nową będę musiał tylko w nocy ładować.

Jeszcze nie przesądzam, ale na ten moment jestem zawiedziony i chyba to nie są jednak oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pila24

Zainstaluj battery monitor widget,odpal go,zrób konfig i naładuj baterie od 1% do 100%.

Zobacz ile mAh progam Ci wyliczy,u mnie w n7100 na 2 letniej baterii wylicza równo 3100 mAh i bateria trzyma nawet 3 dni przy około 3h ekranu.

Jeżeli wyliczy Ci jakąś niską wartość to złóż reklamację u sprzedawcy.Też tak robiłem i nie było problemu ze zwrotem kasy.

Widocznie miałem fart z tą baterią no nota 1 od tego właśnie sprzedawcy bo trzyma dobrze.

Edytowane przez pila24
    błont XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównaj te zakupione z oryginałami.

Jeśli masz możliwość to zważ baterie, najlepiej w takim samym stanie (np. naładowane na 100%).

Jeśli nie masz wagi to chociaż zmierz je dokładnie.

Jeśli porównujesz na zdjęciu oryginała z zakupioną to chociaż zamieść na fotografii tą samą stronę baterii (chyba, że obie baterie to te, które zakupiłeś).

Sprawdź, czy nie mają tego samego numeru seryjnego.

Edytowane przez langolier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Kupiłem dwie. Jedna ma dodatkowo naklejkę na jednej stronie ( srebrny pasek z napisem A-00237, a druga taki malutki biały paseczek na górnej krawędzi.

Ta ze srebrną naklejką trzyma fajnie. Żona po kilku minutach grania i przeglądania netu miała 97%. U mnie wczoraj leciało 10% na godzinę bez używania. Dziś dzień sądu dla mojej. Po naładowaniu na full odłączyłem od ładowarki i po kilku minutach używania i 50 minutach leżenia jest 95%. Cały czas działa wifi, sprawdzane są co 10 minut dwie poczty, google now i inne procesy w tle.

Zobaczymy ile pożyje.

Jeśli lepiej niż moja stara, oryginalna bateria, to nawet jak to podróba to ją zachowam. Wyjeżdżam za kilka dni za granice i nie zdążę już jej wymienić. Trudno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak udało sie znaleść coś sensownego bo też szukam baterii do swojego note'a ale tyle sie o podróbkach slyszy, ze wole sie upewnić zanim kupie jakieś chińskie .......

Edytowane przez the_naturat_com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi