Skocz do zawartości
elpolako1213

[ROZWIĄZANE] Internet 1GB w taryfie FRII. Czy pakiet bedzie dzialac po uplywie waznosci konta?

Rekomendowane odpowiedzi

Moje konto w t-mobile jest ważne do 18.01.2015, czy jak dzis tj. 07.01.2015, kupie pakiet 1GB internetu to będzie on działał po 18.01, te 30 dni na które jest zakupiony pakiet czy przestanie działać wraz z końcem ważności konta? Ktoś sprawdzał? Może ktoś po prostu wie :P

Edytowane przez Preza
    tytul - regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,przestanie działać wraz z końcem ważności konta.Ale jak Ci sie skończy ta ważność na połączenia wychodzące to doładuj za 10 zł i Ci przedłuży tak więc będziesz mógł sie dalej cieszyć z pakietu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak ma ci działać skoro nie będzie ważnego konta??:) To tak jakbyś samochodem bez oleju chciał jechać, no benzyna przecież jest, więc czemu nie jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internet biorę na 30 dni a nie na okres ważności konta stąd moje pytanie :-P wszystko juz jasne dzięki. Do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm zawsze możesz w Heyah/T-M wziąć dniówkę internetu/stan darmowego internetu i mieć za 0.28 gr/0 zł 50 MB na dzień + lejek do momentu ważnego konta :) Teoretycznie wychodzi to bardziej opłacalnie, ale jest ten nieszczęsny limit 50 mb na dzień... Bo przykładowo w Heyah mam pakiet 1 GB za 10 zł, a dniówka internetu wychodzi mi 8.4 zł, a mam w niej 1.5 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi