Skocz do zawartości
oxygen22

Samsung Galaxy Alpha - Extended Battery Kit 2500 mAh Capacity

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze a ja mam alphe z nakładką indukcyjną i nie wyobrażam sobie korzystać z telefonu w oryginalnej klapce. Dzięki temu że jest nieco grubszy lepiej mi się go obsługuje i aparat nie wystaje... Jedyny problem jaki zauważam to problem z zakupem etui ale to sprawdziła się wsuwka☺ Odnośnie baterii poczekajcie jeszcze trochę jak zostanie wprowadzona bateria na rynek Polski będzie grubo poniżej 200 PLN chyba że ktoś woli płacić podatek od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy możesz przykładowo podać linka do ładowarki jaką używasz i powiedz proszę jak długi czas ładowania jest indukcyjnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście ładowarka to z nokii dt 900 dużo ich na allegro z czasem tu gorzej bo zostawiam na noc ale pewnie 3h. Bardzo sobie chwale to rozwiązanie a ładowarka to nie mały wydatek ale już ją używam do drugiegio telefonu. Wygoda duża.

Edit:

Na jednej z stron sklepów bateria ma status u dostawcy wiec powinna być w ciągu 7 dni dostępna w sprzedaży cena 180 PLN dostawa gratis.

Edytowane przez Hubal
    Nie piszemy postów jeden pod drugim - do tego służy edycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gone66

Tutaj by było zdecydowanie taniej:

http://www. morele.net/samsung-2500-mah-eb-eg850bbegww-667399/

tylko produkt już niedostępny. Ktoś próbował się może kontaktować z opiekunem produktu?

Dostałam taka odp.

Niestety taki produkt jest u nas aktualnie niedostępny. Trudno jest nam określić czy i ewentualnie kiedy ten towar będzie dostępny, ponieważ nie mamy jeszcze informacji od naszego dystrybutora na temat jego nowych dostaw.

Szkoda bo cena 119pln była kusząca w porównaniu z pozostałymi stronami gdzie produkt jest dostępny.

Edytowane przez gone66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

Na tej baterii smartfon działa jak należy.post-61031-1428182300,8878_thumb.png

post-61031-1428182318,8898_thumb.png

472c95fde39cdb90de3fa431ce7f0718.jpg[img]<a  href=3c1a4943d9013395895945c9ad66bf7b.jpg' alt='3c1a4943d9013395895945c9ad66bf7b.jpg" alt="3c1a4943d9013395895945c9ad66bf7b.jpg">'>[/img]

Edytowane przez Tomaj33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko szkoda że ta bateria nie będzie dobra do nakładki indukcyjnej o taki pakiet byłby dla mnie idealny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

Nie wiem jak wygląda nakładka indukcyjna ale klapkę s-view nałożyłem i trzymała się na zatrzaskach.

6242aa686d3c262fcf6cee85e538bb02.jpg

Edytowane przez Tomaj33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nakładka indukcyjna to trochę większą klapka zastępuje standardowa.

Czy możesz przesłać zdjęcie powiększonej baterii w porównaniu do standardowej?

Edytowane przez nskostek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi