Skocz do zawartości
lukasz1995

Ocena słuchawek z zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zakupić słuchawki htc, iż nie miałem ich w zestawie, bo telefon kupiłem używany. Jak oceniacie z nich dzwiek? Czy są to słuchawki typu "chińskie g*wno " ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie dźwięk z tych słuchawek jest na prawdę bardzo dobry, korzystam z nich, zarówno w telefonie, jak i przy lapku (również z beats audio). Dźwięki czyste, bas nie przytłaczający, moje ucho jest zadowolone ;) Chińskie? Nic z tych rzeczy ;) Z czystym sumieniem mogę polecić, nie wiem jak tam cenowo stoją i czy nie ma nic lepszego dokładając coś więcej, ale jeśli nic nie ma to według mnie dobry wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki są okej. Po prostu, ciężko mi cokolwiek więcej o nich powiedzieć, bo kupiłem zupełnie inne pod słuchanie muzyki odstawiając oryginalne, aczkolwiek to stało się przez audiofilskie zapędy :) Nie mam pojęcia jak grają z Beatsami w telefonie, nienawidzę tego systemu dźwięku więc o tym się nie wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Na pewno nie są to słuchawki jak określiłeś typu "chińskie g". Spokojnie można na nich słuchać muzyki, właśnie jeśli ktoś nie ma "audiofilskich" zapędów :)

Dla mnie ich jedyną wadą jest minimalnie za krótki kabel - nie wiem czemu producenci telefonów ZAWSZE muszą dać słuchawki z kabelkiem za krótkim o jakieś 20 cm... - czy oni wychodzą z założenia, że i tak nikt nie będzie tych słuchawek używał, więc po co dawać dłuższy kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki, jak na mój gust są świetne. Oryginalne z zestawu bardzo polubił mój kot (zagryzł je "na śmierć"), musiałam dokupić na Allegro (ok. 30 zł, o ile pamiętam), te są takie same jak poprzednie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi