Skocz do zawartości
Danteze

Facebook z HTC Sense - problem z synchronizacją

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny problem z aplikacją Facebook z HTC Sense. Przez około tydzień synchronizacja nie działała w moim telefonie, dane konta były poprawne, w ustawieniach synchronizacji wszystko włączone. Mimo to nie synchronizowało danych. Przy "Synchronizuj Kanał na żywo" nie ma wykrzyknika, jest on za to przy "Synchronizuj kalendarz", na dole widnieje informacja - "Aktualnie występują problemy z synchronizacją. Prosimy o cierpliwość". Postanowiłem usunąć konto, po ponownym zalogowaniu wszystko ożyło na nowo i zaczęło działać. Dodam, że używałem do tego wi-fi. Dzisiaj wyszedłem z domu i znów pojawił się taki sam problem, niczego nie synchronizuje. Czy to znaczy, że co drugi dzień mam usuwać konto i podawać dane na nowo aby działało? Nie ma to sensu. Nie wiem w czym leży problem. Aplikacja Facebook działa bez problemów non stop na telefonie nie zależnie czy używam wi-fi czy sieci 3G. Wiem, że nie tylko ja mam problemy z aplikacją Facebook z HTC Sense, powiązany Friend Stream wisi również. Ktoś może powiedzieć czy ta aplikacja to dno czy coś jest nie tak z pobieraniem danych przez telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Wg mnie z aplikacją są problemy. i lepiej używac innych bo te mają nikłą funkcjonalność. Np ja mam problem z chatem pisze z kimś i wyłączam rozmowę i facebooka po czym jak wejde rozmowa dalej wisi w aktywnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny problem - wyczyściłem dane z aplikacji Facebook i Facebook z HTC Sense oraz Friend Stream. Po czym usunąłem konto przez Friend Stream. Teraz nie mogę się zalogować na swoje konto w żadnej z tych aplikacji. W Friend Stream wyskakuje informacja, że usługa jest obecnie nieczynna a w aplikacji Facebook mam podczas próby logowania informację "Podczas rejestracji wstąpił błąd. Spróbuj ponownie później". Ręce opadają :facepalm3:

---------- Post dołączono o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

AKTUALIZACJA

Wróciłem do domy, telefon połączył się z wi-fi i nagle wszystko działa i bez problemów loguje się na Friend Stream i Facebooka.

Jakieś pomysły co może blokować połączenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    el7132

ja mam dokładnie taki sam problem - dzwoniłem do Plusa i do HTC ale nic ciekawego mi nie odpowiedzieli. PLUS ma zbadać sprawę a HTC zasugerowało podmianę karty SIM - nic nie pomogło. Mam wrażenie że coś jest z softem nie tak. Jak odpalam WiFi poprzez hotspot na Flyerze (też sieć PLUS) i łączę do niego Sensation wszystko działa - jak próbuję odpalić FB poprzez 3G lub HSPDA to nawet poprzez stronę internetową nie chce się zalogować. Dziwna sprawa.

;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej,

Zauważyłem dzisiaj, że w moim Desire synchronizacja FB na Androidzie nie przebiega poprawnie. Moglibyście sprawdzić w swoich Sense'ownych telefonach dwie rzeczy?

1. Czy macie aktualne zdjęcia przy kontaktach?
    2. Czy kalendarz z FB wyświetla u Was odpowiednią godzinę? U mnie jest jedna godzina później, co może być tragiczne w skutkach jak np. ktoś na roku utworzy jako event prywatny info o egzaminie... Import kalendarza FB do GCal (bo to już sprawdzałem) nie działa dla prywatnych wydarzeń, niestety :/

Z góry dzięki, a jeśli ktoś miał podobny problem wcześniej, prosiłbym o zalinkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem pod wifi działa a pod lacze 3g nie laczy.. nie synchronizuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem podobny problem, po wifi ladnie chodzilo a po 3g caly czas probowalo i nic... ale jakos samo zaczelo dzialac tylko nie wiem czemu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wiec problem chyba rozwiązany;) Niestety sam do tego doszedłem. wczoraj pojechałem do Salonu Plus i nic mi nie pomogli dali mi numer do htc i żebym tak zgłosił problem. Ale ja się nie poddałem i zrobiłem eksperyment dałem APN od SAMI SWOI INTERNET nie GPRS. i bierze z pakietu co mam kupiony 500mb. wiec chyba problem rozwiązany. Ponieważ działa facebook i facebook sense na łączu 3G.

Może komuś pomogłem tym jeśli masz tez taki problem z APN PLUS;) Dzięki ogólnie wam za chęci!:)

Zapomniałem sprostować siec używam PLUS oferta Mix.

Telefon kupiony w własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie na ICS Friend Stream nie działa poprawnie. Konkretnie chodzi o ustalenie obecnej lokalizacji. W ustawieniach lokalizacja mam zaznaczone wszystkie opcje i jedyna możliwość odświeżenia obecnej lokalizacji to włączenie i wyłączenie phona. Usunąłem konto z Facebooka tego wgranego na HTC i niestety założenie konta przez widżet HTC Sense dla Fecebooka jest niemożliwe. Ma ktoś z Was jakiś pomysł co by tu zmodyfikować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi