Skocz do zawartości
MarjoAg

Samoistne pęknięcie wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym pękają i im wymieniają na gwarancji, innym gwarancji nie uznają, kto jest zadowolony nie trudno się domyślić. Ja go nie polecę, po tygodniu pękł przedni ekran, szkło hartowane całe, bez ryski, ale ekran miał 2 krechy, ponad 600 w plecy. Teraz pod etui tylna pęknięta, brak słów. Nie kupuję telefonu żeby w gablotce trzymać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast mogę Ci go polecić, mam go od stycznia tego roku i jeszcze nic nie pękło, żadnej rysy oraz nie zaliczył żadnego upadku, noszony w etui z xperi Lounge z nadrukiem + folia na tylnym szkle oraz szkło 3MK na wyświetlaczu do tego wrzucam go często do pokrowca z miekkiego materiału i dopiero do kieszeni. Także on ma tam dobre warunki :)

Cały czas wygląda jak nowy, żadnego odklejającego się ekranu a potrafi się nieraz mocno nagrzać.

Przekonam się za rok czy coś się zmieni ale jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony w porównaniu z wcześniejszą Xperia SP to przepaść.

Dodam, że nie zanurzałem jeszcze telefonu w wodzie i nie mam takiego zamiaru.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Jednym pękają i im wymieniają na gwarancji, innym gwarancji nie uznają, kto jest zadowolony nie trudno się domyślić. Ja go nie polecę, po tygodniu pękł przedni ekran, szkło hartowane całe, bez ryski, ale ekran miał 2 krechy, ponad 600 w plecy. Teraz pod etui tylna pęknięta, brak słów. Nie kupuję telefonu żeby w gablotce trzymać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

mój na szczęście cały czas calt a kilka razy miał ponad 60c

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liszu

Pytanie dla bardziej zaawansowanych w tematyce:

Które telefony maja ekran wykonany w takiej technologii, że po pęknięciu nadal działa dotyk? Czy wszystkie Xperie Compact mają ekran zrobiony tak samo?

W z3 przestaje działać dotyk na połowie albo w całości, zależnie gdzie się go uszkodzi. 3 raz ekran mi się strzaskał, oczywiście jak zwykle przy szparze od głośnika. Chciałbym mały telefon, na którym android się nie tnie, więc obecnie chyba tylko xperie compact wchodzą w grę, ale jeśli u wszystkich po pęknięciu pada dotyk, to nie będę w to wchodził. Chyba sobie Iphone SE sprawię, bo już nie liczę na to, że coś z androidem zrobią w tak małym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi