Skocz do zawartości
MarjoAg

Samoistne pęknięcie wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

B@rtez

Pojechałem akurat do pracy na 3 miesiące i wziąłem telefon ze sobą.Wysłałem to serwisu i za tydzień miałem zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Zrobiony czy odesłali Ci nowy?!?

Druga sprawa czy zrobili test szczelności i czy miałeś jego wyniki wraz z odesłanym telefonem?!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B@rtez

Naprawili stary.Z tym testem szczelności to mnie zaskoczyłeś.Nic takiego nie dostałem.Zrobiłem go na basenie po paru dniach i przeżył:)

Wydaje mi sie że jak by się zalał to z ich winy i bym znowu oddał na gwarancje.

Ciekawe co z Moim z3c.Kurde już 10 dni minęło i nic.

Muszę zapytać czy po naprawie będzie szczelny.Bo jak nie to sam se go zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest w serwisie

Co najlepsze nie miał żadnych obtarć jak go wysłałem i gdzie jest w tym telefonie lakier?!?!

2ihulfl.jpg

Edytowane przez Staszicu
    Zdjęcia, filmy itp. zamieszczamy w spoilerach ([SPOILER][/SPOILER])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B@rtez

Heh

Mój też własnie jest w serwisie od wczoraj.Ale nic nie napisali jeszcze.

Co do tych obtarć i odprysków to one się same robią na rancie ramki jak pajęczyna się rozchodzi.

Mój nie miał najpierw żadnych śladów a następnego dnia już miał.Pewnie potraktują to w odwrotnej kolejności.Że niby pęknięcia brzegu ramki z którą jest sklejony przedni panel powstały wcześniej od rysy.Ja zrobiłem swojemu zdjęcia wcześniej bo te pęknięcia mogą się po paru dniach pojawić.Mój leżał w dhl przez weekend więc kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mój też leżał u nich przez weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem u mnie małe pęknięcie.... mam pytanie do was. Kupiłem telefon w agito.pl i nie mam czegoś takiego jak karta gwarancyjna, jedynie faktura na której widnieje numer imei. Powinienem kontaktować się ze sklepem czy bezpośrednio z w-support?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B@rtez

Co do naprawy gwarancyjnej to raczej nie uznają bez kwitka podbitego(gwarancja).Może masz gdzieś w pudełku.

Zresztą sony u nas nic nie uznaje.Pęknięcie wyświetlacza,czy czego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samego digitizera, już pisałem w tej sprawie do sklepu, dziś powinni odpisać. Nie mam na 100% karty gwarancyjnej, tylko fakturę. Według prawa konsumenta powinno wystarczyć, no ale zobaczymy co mi sklep odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

Nie no agito bez problemu ci przyjmie, bez dwóch zdań. Oni nigdy nie podbijają karty gwarancyjnej.

Napisz lepiej albo zadzwoń do w-support czy oni potrzebują podbita kartę gwarancyjną czy wystarczy faktura z wpisanym numerem IMEI. Wtedy wyślesz do nich bezpośrednio, bo jak do agito wyślesz to po pierwsze stracisz dodatkowy czas zanim się ogarną z tym, po drugie jak zobaczą ubity wyświetlacz to ci mogą powiedzieć że uszkodzenie mechaniczne zwrócić od razu i nawet nie przekażą dalej do naprawy do w-support , po trzecie odkąd agito należy do grupy allegro o rożnych cyrkach z serwisem już czytałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi