Skocz do zawartości
MarjoAg

Samoistne pęknięcie wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

B@rtez

A ja sie cieszyłem że już się go pozbyłem a tu kolejne gó**o sie trafiło.

Kupiłem galaxy s5 który nie łapie ostrości(okazuje sie że większość z wadliwych poszła do POlski).Ja pierdziele co za badziewia robią teraz.Chyba zaczne rodowite chińczyki kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lolz. byłem już skory kupić ten telefon ale ten wątek ostudził moje zapały. rozumiem, że pękające modele nadal się pojawiają i nie jest to kwestia wypuszczenia jednej wadliwej serii telefonów? :orany::orany::orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

Może i wada którejś serii, ale którą serię kupisz w sklepie tego już nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fu*k. Mam i ja, nie wiem nawet kiedy.

post-10962-1428095576,2648_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie tych pękających wyświetlaczy. Czy to jakaś konkretna seria była wadliwa ? Czy w jakiś sposób to poprawili ? Czy te wadliwe egzemplarze były tylko w danym kraju czy w całej Europie ? Pytam bo właśnie jestem we Francji, zamówiłem go tutaj w salonie i właśnie czekam aż mi przyślą.Obawiam się najbardziej tego że pęknie a telefon będzie użytkowany w Polsce. Orientuje się ktoś jak wtedy wygląda sprawa gwarancji ? Czy potrzebne będą jakieś dodatkowe papiery aby uznali mi tą gwarancję w PL ? Czy nie ma szans aby mi sprowadzany telefon naprawili ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

Gwarancje masz na całym terenie Europy ;) Więc spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, z gwarancją mnie trochę uspokoiłeś choć z tego co czytam to szybciej mi wymienią ten pęknięty wyświetlacz za granicą niż w PL ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

A to jest prawda :) W Polsce serwis naprawy jest prawdziwym zadupiem, gdzie pracują ludzie za marne grosze, więc po cholerę oni mają się starać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc myśle że nie mam co się obawiać bo jak by coś to zawsze mogę wysłać tu do Francji i ktoś mi zaniesie na gwarancję ;) Dzięki za odpowiedź, jeszcze będę śledził temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Xperii Z miałem problem niedawno z peknietym digitizerem. Odrazu wam mówie, że wszystko ma przyczyne pekniecia. :)
    Po dzielnych 2 latach Xperia poległa przez mój głupi błąd. Włożyłem paznokieć miedzy ramke a digitizer w celu wyczyszczenia paprochów, po chwili ekran od środka zaczał pękać po chwili doszedł na drugą strone wyswietlacza. Prawdopodobnie u was nastapił proces pekniecia ekranu poprzez ziarnko piasku, które wpadło pomiedzy ramke a wyswietlacz. Delikatne docisniecie wyswietlacza od boku powoduje pękniecie digitizera. Posprawdzajcie swoje ramki czy nie ma w nich piasku ani nic z tego typu rzeczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi