Skocz do zawartości
Nazyr1974

Android 5.0 i samoczynne odbieranie rozmów przez zestaw BT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od 3 dni mój telefon działa sobie na najnowszym andku, lecz ma on w sobie pewien kłopotliwy problem. Kiedy do telefonu podłączona jest słuchawka BT, to telefon po 2-3 sygnałach samoczynnie odbiera połączenie, a raz nawet zdarzyło się, że sam oddzwonił i żeby było śmieszniej wcale nie pod ostatni numer. W opcjach telefonu mam wyłączoną funkcję samoczynnego odbierania. Dzieje się tak tylko kiedy telefon jest połączony ze słuchawką BT. W innym przypadku telefon zachowuje się normalnie. Dodam, że przed aktualizacją ten problem nie występował oraz aktualizacja jest od producenta, a nie jakaś kombinowana.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

P.S. jeszcze nie próbowałem na innej słuchawce i jak to zrobię to dam znać, czy dotyczy to tylko tego jednego modelu czy kilku.

P.S. 2 Może istotne, może nie, ale podam, telefon to LG G3, a słuchawka to Jabra Storm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, mam ten sam problem. Działam na S galaxy 5 andek 4.4.2 i słuchawka storm całkowicie losowo:) raz odbiera rozmowy po 3 sekundach ram po 10 a czasem nie aktywuje sama z siebie i działa ok. Dwa razy reklamowałem słuchawkę w serwisie Jabry i tu szacun - super obsługa. Z każdym razem wymienili produkt na nowy. Pierwsza słuchawka miała oprogramowanie 1.5.0 ale reklamowałem bo był padnięty akumulator. Została wymieniona na nową z oprogramowaniem 1.6.0 i niestety powstał problem z tym automatycznym odbieraniem rozmów. Dziś dostałem znowu nową z wersją oprogramowania 1.8.0 i dalej problem występuje. Jeszcze raz pełny podziw dla serwisu obsługującego Jabre w pl ale niestety raczej to problem po stronie oprogramowania słuchawki. Ja zamieram sprawdzić słuchawkę na S Galaxy 3 i mini, zobaczymy jak na nich reaguje. Natomiast jak masz inną słuchawkę i ją przetestujesz to proszę daj info, ja też wstawię swoje. Pzdr Rafał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi