Skocz do zawartości
Daniecki

LG G2 Quickwindow case

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadaczy gje dwojeczek. Przymierzam się do zakupu Quickwindow case na mój egzemplarz i stąd ten temat. Myślę, że przy okazji będzie to dobre miejsce na wyrażanie opinii na temat tego gadżetu. Wypisywania wad, zalet a nawet dzielenia się miejscami gdzie to można kupić ;)

Kilka pytań ode mnie do posiadaczy ;

1) Jak wygląda sytuacja ze słynnym rysowaniem się ekranu od metalowej ramki okienka? Uporali się z tym czy dalej idzie załatwić sobie ekran?

2) Jak sprawuje się zamknięcie po kilku tygodniach, miesiącach użytkowania? Bardzo luźno lata ta klapka?

3) Czy w okienku wyświetlane są informacje o połączeniu? Kto dzwoni itp? Ogólnie jakie opcje zapewnia nam ten case ?

4) Ostatnia sprawa, Wasza opinia jako etui, zapewnia jakąś ochronę? Czy raczej tylko wygląda i ma bajeranckie okienko ;p

Z góry dzięki i zachęcam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1abc

Ja posiadam tylko że nillkina fresh case i

1) nillkin nie rysuje monitora tzn nic nie zauwazylem

2) po miesiącu wszystko tak jak było na początku, nic sie nie urywa xd

3)Tylko masz taka koperte jak masz nieodebrana widomosc i maly telefonik do polaczen, a tak to mozesz odbierac, wylaczac budzik, sluchac muzyki sprawdzac pogode i zmienieac zegarki :D Po pewnym czasie to się znudził :D

4) Co do ochrony to upadków nie testowałem :D tzn lekko upadł mi to nic sie nie stało, a tak to po jakimś czasie się znudzi :D Na pewno trzeba uwazać na drobinki piasku paprochów, bo pozostaną ci takie mikro dziurki w obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak a jaki koszt jest tego nillkina? Bo zauważyłem że oryginalne od ld Quickwindow to koszt około 70 zł. Co masz na myśli z tymi drobinkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na alledrogo ~50zł.

Że jak wpadnie piasek czy coś między obudowę, a etui to się rysuje. Bo etui naciska wtedy na to 'coś'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę brak entuzjazmu tym LG Quickwindow. A jak obejrzałem parę filmików wydał mi się świetny gadżet. Naprawdę gra nie warta świeczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Miałem coprawda nie Quick Window ale S View Cover przez chwile u siebie w Note 4 i sie wogole nie sprawdzil. Telefon jest pogrubiony. Ta klapka przeszkadza. Wg mnie zdecydowanie lepiej sprawdza sie szklo/folia na ekran + jakis case ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z pogrubieniem to myślę że nie będzie tak źle, tym bardziej że teraz mam Matt case bumpera a on wcale chudziutki nie jest ;p jak ktoś używa Quickwindow to pisze dawajcie znać, bo myślę o białym z alledrogo ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś właśnie odebrałem Nillkin'a w wersji czarnej, a dokładniej, front jest czarny a tył szary. Te kolory trochę nijak mają się do obudowy telefonu, która wpada w granat, ale niewiele jej widać więc to nie boli.

W zestawie dostałem folię na ekran, ale nie jestem fanem takich wynalazków więc wylądowała w szufladzie.

Przez okienko można pewnie zarysować ekran, ale przykrywka ekranu jest milimetrowa wiec ryzyko jest mniejsze.

Jedno co zauważyłem to brak wycięcia na diodę sygnalizacyjną. Jak emaile przychodzą to nie mam żadnej informacji na ekranie, pewnie wytnę sobie dziurkę na diodę, ale najpierw zobaczę jak to funkcjonuje wszystko.

Próbowałem też jak się zachowa to w uchwycie w samochodzie, rewelacji nie ma ale chyba będzie się dało korzystać.

IMO to eleganckie rozwiązanie i ja polecam.

Oprócz Nillkin'a i oryginału LG jest bodaj jeszcze jedna firma, która robi etui z qView window, dziś widziałem w sklepie z phonami, ale nie zapamiętałem nazwy - 40zł kosztowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie nie rozumiem kompletnie sensu takiego 'wynalazku'. No bo kupujemy telefony z genialnymi, ogromnymi wyświetlaczami tylko po to żeby je przykrywać i operować na lufciku jak w ruskim czołgu xD Jakiś case pokroju slim armora z aliexpress za 15zł, folia i żadnego quickwindow! Tym bardziej że na kitkacie będą ładnie powiadomienia na ekranie blokady chyba?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam !!!! Nigdy w życiu Nillkin !! I jakąkolwiek badziewną firmę !

Tak wygląda obudowa po 4 miesiącach noszona w kieszeni w spodniach kurtce i leżąca na biurku !!

DSC00001.jpg

DSC00002.jpg,

a tak wygląda kwestia ochrony telefonu przed wypadnięciem z kieszeni w spodniach na kostke brukową !!!

DSC00005.jpg

Ostrzegam każdego kto kupuje telefony lepiej zainwestować to 50 zł więcej ,dać koło stuwy za pożądne oryginalne etui, niż płacić za ekran 320 refurbished( też odradzam kupowania refurbished ponieważ w 90% są one źle zespolone szybki z digi i lcd ,reszta na allegro to posklejane w pseudo serwisach używki na marnym kleju przy użyciu SUSZAREK :P) a oryginalne kosztuja kolo 420.

Wybaczcie frustrację, ale obchodziłem sie z telefonem jak z jajkiem żadnej ryski. Co prawda wypadł z 3 razy, ale upadał na zabezpieczone miejsce etui, NILLKIN nie zabezpiecza najwazniejszego czyli boków !! CHLAM !

Dla porównania flip cover oryginalny z lg g3,

LG_G3_Quick_Circle_Snap_On_Case_Metallic_Blk_4580.jpg

z g2 nie znalazłem dobrego ujęcia.

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi