Skocz do zawartości
Daniecki

LG G2 Quickwindow case

Rekomendowane odpowiedzi

Nace

ja posiadam takiee etui (pewnie znane wam)

350623_spigen-sgp-neo-hybride-case-for-lg-g2-optimus-back-phone-cover-d802-d801-bags-gold-real-shoot-10----.jpg

85691d1381436700t-galaxy-note-3-case-covers-thread-20131010_131540.jpg

jak widać krawędzie wystają ponad ekran, więc jest to bardzo dobre zabezpieczenie

ale telefon zamienił się w lochę normalnie

(etui kupiłem oczywiście po szkodzie, czyli /ciach/w drobiezgi digi)

mając nowy fullset (juz jakiś miesiąc, sam robiłem)

nie chcę go rozwalić, więc noszę w tym

czy znacie dobre etui/case itd by dobrze przylegał do telefonu i lekko wystawały (no może wyraźnie) ponad ekran

jego krawędzie

taki zgrabny by był (liczy się tylko zabezpieczenie ekranu)

kurde, w złym temacie napisałem xd

w koncu etui..

Edytowane przez niuniek24w
    nie uzywamy wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrsky
    Odradzam !!!! Nigdy w życiu Nillkin !! I jakąkolwiek badziewną firmę !

Tak wygląda obudowa po 4 miesiącach noszona w kieszeni w spodniach kurtce i leżąca na biurku !!

DSC00001.jpg

DSC00002.jpg,

a tak wygląda kwestia ochrony telefonu przed wypadnięciem z kieszeni w spodniach na kostke brukową !!!

DSC00005.jpg

Ostrzegam każdego kto kupuje telefony lepiej zainwestować to 50 zł więcej ,dać koło stuwy za pożądne oryginalne etui, niż płacić za ekran 320 refurbished( też odradzam kupowania refurbished ponieważ w 90% są one źle zespolone szybki z digi i lcd ,reszta na allegro to posklejane w pseudo serwisach używki na marnym kleju przy użyciu SUSZAREK ) a oryginalne kosztuja kolo 420.

Wybaczcie frustrację, ale obchodziłem sie z telefonem jak z jajkiem żadnej ryski. Co prawda wypadł z 3 razy, ale upadał na zabezpieczone miejsce etui, NILLKIN nie zabezpiecza najwazniejszego czyli boków !! CHLAM !

Dla porównania flip cover oryginalny z lg g3,

LG_G3_Quick_Circle_Snap_On_Case_Metallic_Blk_4580.jpg

z g2 nie znalazłem dobrego ujęcia.

Szczerze? G2 to mój n-ty smartphone i przed nim miałem naście smartphonów, i od 2009 r. największym uszkodzeniem jakie udało mi się wyrządzić było pęknięcie (jedna kreska) na szkle , biegnące od przycisku menu do przycisku home w samsungu i9000 .g2 jest pierwszą słuchawką , którą noszę w etui.nikt nie mówił , że nilkin będzie pancerny więc o co ten ból d### ? Chciałeś pancer fona i zabezpieczenia przed upadkiem? To po kiego ch### kupujesz flip covera? Od tego jest slim armor itd... a nie flip case!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ostatnio jako ciekawostke:

Wholesale Product Snapshot Product name is 1PCE/LOT Leather PU Case Cover For LG G2 Flip Cases With Smart Auto Sleep\Wake Function

nie wiem co jest grane ale klapka jest ciagle uchylona, nie lezy na ekranie, tylko odstaje na 2 cm. Troche to nie fajne ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co mnie trapi to czy wyeliminowany został problem rysowania ekranu przez tą ramkę. A druga sprawa czy ze szkłem nillkina będzie mi się wszystko ładnie domykac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym szkłem będzie się domykać bez problemu, a co do rysowania to kupiłem i sam sie boję używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest czasem tak, że LG wymienialo ekrany porysowane przez oryginalne etui? Bo to przecież jakiś żart by oryginalny produkt niszczył ekran telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś o tej wymianie pisał, ale nie wydaje mi się zeby wszytskim powymieniali. Potwierdzam nosiłem Qw przez 2 dni i na w krawędziach juz widać ze jest wyszorowany ekran ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu zgłosił się z tą sprawą do LG. To nie pojęte by etui oryginalne za prawie 100 zł niszczyło telefon na który jest przeznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adam76

Witam

Ja mam oryginalne etui od LG,telefon kupiony w maju 2014,niedługo będzie rok jak jest w tym etui,i nic mi nie wytarło,nawet patrząc pod światło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam quick window i nillkina i LG i chciał bym powiedzieć że oba są w ogóle nie poręczne, aby cokolwiek zrobić, zadzwonić lub odpisać na sms trzeba otwierać, a jedną ręką nie ma szans. Z tego co wnioskuję to nillkina faktycznie jakoś tak lepiej się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi