Skocz do zawartości
kornelqq

Pytania i odpowiedzi użytkowników zainteresowanych zakupem HTC Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie skierowane stricte do JaW - czy warto zmieniać MM2 na Sensation?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Jeśli ktoś wprowadza dużo tekstu i to jest priorytetem, to nie warto zmieniać. Na MM2 mimo dość przeciętnej klawiatury i tak pisze się wygodniej, niż na Sensation czy jakimkolwiek fonie bez sprzętowej qwerty. Poza tym MM2 ma pozostałe cechy dość dobre (szybkość działania, ekran, rozdzielczość, bateria itp) i ogólnie prezentuje solidny poziom nie mając jakiejś bardzo słabej strony.

Jednak Sensation do przeglądania neta jest bez konkurencji - qHD wymiata, no i duży ekran, ostra czcionka, świetna czytelność... to wszystko sprawia, że jakoś przyzwyczajam się do klawiatury ekranowej, No i inne cechy Sensation sprawiają, że jednak jest to sprzęt z najwyższej półki nie tylko w teorii. Ja tam nie żałuję zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli ktoś wprowadza dużo tekstu i to jest priorytetem, to nie warto zmieniać. Na MM2 mimo dość przeciętnej klawiatury i tak pisze się wygodniej, niż na Sensation czy jakimkolwiek fonie bez sprzętowej qwerty. Poza tym MM2 ma pozostałe cechy dość dobre (szybkość działania, ekran, rozdzielczość, bateria itp) i ogólnie prezentuje solidny poziom nie mając jakiejś bardzo słabej strony.

Jednak Sensation do przeglądania neta jest bez konkurencji - qHD wymiata, no i duży ekran, ostra czcionka, świetna czytelność... to wszystko sprawia, że jakoś przyzwyczajam się do klawiatury ekranowej, No i inne cechy Sensation sprawiają, że jednak jest to sprzęt z najwyższej półki nie tylko w teorii. Ja tam nie żałuję zmiany :)

Akurat ja jeśli nie piszę adresu www albo czegoś po angielsku korzystam z ekranowej, więc nie będę miał problemów. A jak z wygodą używania tak dużego telefonu? Jak leży w dłoni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW
    Akurat ja jeśli nie piszę adresu www albo czegoś po angielsku korzystam z ekranowej, więc nie będę miał problemów. A jak z wygodą używania tak dużego telefonu? Jak leży w dłoni?

To akurat mocna strona Sensation - wyprofilowanie jest świetne, telefon dopasowuje się do ręki, chwyt jest pewny i wygodny. Zero zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokladmie jest tak wyprofilowany ze spokojnie kciukiem siegniesz gdzie trzeba. o wiele lepiej wyglada trzyma sie w lapie niz dhd. dla mnie pierwsza klasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii jakości dźwięku w Sensation, na słuchawkach, to na moje ucho jest to poziom Iphona 4, a lepszy niż np. odtwarzacz mp3 Sansa Clip, który w brew wyglądowi jest dobrym odtwarzaczem. Porównania na

Sennheiser' ach Cx 200 i Cx 300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się ustawić blokadę lockscreen jak w innych urządzeniach (pin, hasło, pattern)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Czy da się ustawić blokadę lockscreen jak w innych urządzeniach (pin, hasło, pattern)?

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MhL

jak sprawdza się odtwarzanie filmów 720p lub słabszych i puszczanie tego na tv przez hdmi ? głównie chodzi mi o to czy są lagi i jak bateria to wytrzymuje bo jak wiadomo gniazdko mhl jest (w sensie że ja he he he, powinni mi odszkodowanie zapłacić za nazwę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jodzet

Witam.

Jak ustawic w nagrywaniu filmow wideo full hd? Tzn w sanych ustawieniach mam zaznaczone "full hd", ale kurcze nagrywa bardzo slabej jakosci. A w dodatku w 3gp.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi