Skocz do zawartości
kornelqq

Pytania i odpowiedzi użytkowników zainteresowanych zakupem HTC Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Koko35

Ktoś się orientuje gdzie sprawdzić datę produkcji w Sensation?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

W fastboot.

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obecnie mam HTC Desire HD i zastanawiam się nad zmiana na Sensation. Czy watro zrobić taka zamiane?? Czy widać dużą różnicą miedzy tymi modelami??.Dodam że z Desire jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    obecnie mam HTC Desire HD i zastanawiam się nad zmiana na Sensation. Czy watro zrobić taka zamiane?? Czy widać dużą różnicą miedzy tymi modelami??.Dodam że z Desire jestem bardzo zadowolony :)

Dużej różnicy nie ma. Jak jesteś zadowolony i HD Ci się nie znudził, to się nie zamieniaj. No chyba, że za 1zł w ramach wymiany telefonów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GR71
    Dużej różnicy nie ma. Jak jesteś zadowolony i HD Ci się nie znudził, to się nie zamieniaj. No chyba, że za 1zł w ramach wymiany telefonów :)

no jest różnica- pierwszy rzut oka: EKRAN ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie sensation ;lezy lepiej reku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy widgety htc sense będą działały pod innym niż domyślny launcherem (np. launcher pro)? Czy generalnie używając innego niż domyślny launcher traci się sporo z funkcjonalności sense?

Przyzwyczaiłem się do launchera pro i nie podoba mi się wielki guzik "Telefon" w sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi

Widgety wbudowane w Sense są tylko dla Sense i nie są dostępne dla innych launcherów. Są natomiast (m.in. w markecie) dostępne odpowiedniki HTC-kowch widgetów, których można używać w innych niż Sense launcherach.

Co do dolnej belki ("guzika Telefon") jest to nierozłączny element Sense i nie można się go pozbyć lub zamienić. Sense 3.0 co prawda oferuje większą personalizację wyglądu niż poprzednicy, ale - przynajmniej jak na razie - w nieznacznym stopniu. Głównie kolorystyka elementów i detale - bez zdecydowanych zmian kształtów i ułożeń.

A poza tym Sense jest obecnie - wg powszechnej opinii - pierwszym takim i najlepszym launcherem, bardzo mocno zintegrowanym z Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używałem do tej pory sense a bardzo przyzwyczaiłem się do możliwości konfiguracji docka w launcher pro. Z drugiej strony podoba mi się wiele rozwiązań w sensation (okna przeglądarki jako miniatury chyba najbardziej). Ciężki orzech mam do zgryzienia... sensation vs atrix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Atrix to mniejszy ekran i w dodatku PenTile, więc kiedy wybierałem dla siebie nowego smartfona - decyzja była prosta. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi