Skocz do zawartości
kornelqq

Pytania i odpowiedzi użytkowników zainteresowanych zakupem HTC Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

AS0

Modelu XL w ogóle nie ma co brać pod uwagę, gdyż jest słabszy sprzętowo od zwykłego Sensation i Sensation XE. Ma większy ekran ale reszta już jest przestarzała - jeden rdzeń, słabsza grafika.

Sensation i Sensation XE to prawie to samo, różnią się obudową (czerwone wstawki w XE), baterią (trochę pojemniejsza w XE) oraz taktowaniem procesora (300MHz szybszy w XE ale ogólnie procesor ten sam) oraz BeatsAudio (które można uzyskać i w zwykłej Sensacji, wystarczy root i custom ROM).

Na aukcjach XE będzie na pewno droższy, jednak z tych 3 będzie najlepszy, minimalnie lepszy od zwykłego Sensation. Wersji XL nie bierz pod uwagę :)

Natomiast wybacz, ale tekst w środku tak napisałeś, że w ogóle go nie zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za pomoc a tekst mógł być nie zrozumiały bo akurat pisałem reszto sił po napisaniu nawet nie wyłączyłem

lapka a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co polecać słaby tel jak go brałem mogłem wybrać S3 no ale zdecydowałem na HTC :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected]

Wiadomo, że S3 jest sporo nowszy od HTC więc tu nie ma o czym mówić. Dla mnie fajny telefon bo to mój pierwszy z androidem i właśnie na nim poczyniłem pierwsze kroki w modyfikacji systemu na telefonie. Będę go chyba miał póki go nie rozwalę (zaskoczył już mnie swoją wytrzymałością :D) Brakuje tylko troche ramu i pamięci wewnętrznej.

Edytowane przez Ciaker
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem poprzednio HTC Hero później HTC Desire Z i co kolejny model to Senstation najgorszy w stawce. Wybierałem HTC bo jest Sense ale teraz czas na zmianę marki mam go 3 lata zmieniony android i przez trzy lata czwartą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi