Skocz do zawartości
alsat1

Alice Project-Android 4.4.3 (interface 5.0) na p780 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Zaobserwowałem znaczny drenaż baterii na wersji 9.1.2 w stosunku do 8.

Czy ktoś obserwuje cos podobnego? Jak wcześniej telefon trzymał 3-4 dni, tak teraz maks. 2, a czasami padnie jak Samsung w ciągu dnia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wakelock detector, ustawienia, pokaż aplikacje systemowe, sprawdź co nie pozwala przejść telefonowi w deep sleep.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem, wywaliłem wczoraj najbardziej obciążająca aplikację. Ku mojemu zaskoczeniu to był widget pogody Go Launcher EX. Nastęny na liście jesj kalendarz.

Zaobserwuję co bedzie się działo. Dzięki za podpowiedź.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji 'Wspomnij' (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

u mnie też bez rewelacji, bo z 2dni ale to pewnie przez to, ze ciagle znajduje jakies nowe gry :P

poza tym i tak nie chce mi sie juz nowych ROMow probowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

wszytsko fajnie tylko aparat teraz sie rypnal po tym kernelu:P

brakuje mi temacie ROMow jakiejs wielkiej sondy z jakich ROMow ludzie korzystaja, miałbym jakąś podpowiedź bo u ruskich nadal uwazam ze jest bajzel ;]

Edytowane przez Dario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wakelock detector, ustawienia, pokaż aplikacje systemowe, sprawdź co nie pozwala przejść telefonowi w deep sleep.

Zainstalowałem, wywaliłem wczoraj najbardziej obciążająca aplikację. Ku mojemu zaskoczeniu to był widget pogody Go Launcher EX. Nastęny na liście jesj kalendarz.

Zaobserwuję co bedzie się działo. Dzięki za podpowiedź.

Po 2 dniach od zmiany mogę napisać swoje obserwacje.

Generalnie nie pomogło. Pierwsze 12 h po wywaleniu najbardziej obciążającej apki ubyło tylko 10%. Pomyślałem, że jest ok. po nocy, kolejne 12 h mamy pełną dobę. ubyło 25% super. Przez tę dobę telefon prawie się nie świecił. Zero zabawy i takie tam. 

Rano jak go włączyłem po 20 min oglądania internetu spadła bateria do 50%.

Nigdy wcześniej nie miałem takich cyrków. na Alice 8 bateria trzymała 3-4 dni.

Dziś rano nie wytrzymałem i wywaliłem ten plik z pamięcią baterii, wyłączyłem tel, naładowałem do 100%.

Zdam relację po pełnym rozładowaniu. Póki co jestem niezadowolony z tej zmiany. 

Alice 8 było spoko, ale brakowało mi w niej czujnika magnetycznego, który blokował i odblokowywał tel po otwarciu/zamknięciu etui. Są do tego apki, ale działają jak chcą. Testowałem wiele i zawsze kończyło się usunięciem apki.

Na stockowym ROW było z tym ok.

Moje dzisiejsze obserwacje są takie, że poza wodotryskami graficznymi rożnych modowanych romów najlepiej było na ROW.

Powalczę jeszcze z baterią i zdam relację z tego kto wygrał.

Telefon ma rok, to za wcześnie na to, żeby padła bateria, chyba.

Edytowane przez wwwolti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

tez mysle, żeby porzucić alicje. u mnie nie ma takiego dramatu ale i tak nie jestem jakos bardzo zadowolony z baterii

edit

u mnie duzo nie potrzeba do zmiany :) aktualnie testujemy life 1.2, zobaczym co wyjdzie :)

Edytowane przez Dario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wziąłeś life 1.2? Jest polski język? Czy pójdzie na p780 po 08.2014 r.? Bo dalej siedze na life 0.7 by szafarz i ciągle brak aparatu, co mnie trochę wkur...

Edytowane przez Killerek23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi