Skocz do zawartości
alsat1

Alice Project-Android 4.4.3 (interface 5.0) na p780 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Każda chociażby drobna zmiana oprogramowania to już custom...

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji 'Wspomnij' (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla bardziej zaawansowanych na stronie jest do pobrania cm11. Działa, aczkolwiek jest to dopiero beta, więc dla tych co chcą stabilny soft i nie lubią się bawić - nie polecam wgrywać póki co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Próbowałem wgrać ten ROM za pomocą CWM 6.0.1.5 i TWRP z LiFe 0.7 (nie pamięam wersji jaka tam jest dokładnie).

W przypadku CWM próbowałem 2x i za każdym razem był problem z tworzeniem symlinków - mniejwięcej:

symlink: some symlinks failed

E: Error in (...)

(Status 7)

W przypadku TWRP wszystko zainstalowało się poprawnie, ale telefon wisiał na boot logo.

Zastanawiam się czy to może mieć związek z tym, że poprzednio miałem kernel z 4.1 a nie 4.4. Może muszę najpierw zflashować jakiś konkretny ROM a potem dopiero zrobić format + install?

Czy jest może dostępna wersja z obrazem do sflashowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eh. life to soft ROW, ty potrzenbujesz softu CN (roznica w partycji). poszukaj na forum vibe 2.0, na pewno znajdziesz wgrasz i bedzie dzialac :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy wiecie, jak wybierać kartę Sim, z której SMS ma zostać wysłany? W menu znalazłem taką opcję i ustawiłem na "zawsze pytaj", jednak ona nic nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erda

Działa wam na tym rom-ie tethering bo mi wyskakuje błąd połączenia , kabel oryginalny ten co był przy telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[quote name=erda

Cytat Zamieszczone przez Arkadiusz Stanski Zobacz posta

Jakieś rozwiązanie dla niedziałającego aparatu i leda ? Na tym ruskim forum nic nie znalazłem.

erda]http://forum.android.com.pl/f1190/alice-project-android-4-4-3-interface-5-0-na-p780-494582/index2.html#post4357652

Kolego a w którym miejscu na tej stronie masz rozwiązanie dla nie działającego aparatu. Problem dotyczy telefonów wyprodukowanych po VIII 2014 które na rynku pojawiły się Październik-listopad i później.

Nie widziałem na tej stronie rozwiązania dla aparatu i diody-latarki.

Jak możesz to podaj konkretnie link do postu (takie linki są po prawej stronie każdego postu).

Jest też aktualizacja do 7.4 LINK która wprowadza kilka poprawek ale jeszcze nie instalowałem.

Edytowane przez szafarzM723G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi