Skocz do zawartości
alsat1

Alice Project-Android 4.4.3 (interface 5.0) na p780 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zainstalowałem i od razu pobrała się aktualizacja do 7.5. Na ten moment działa bardzo dobrze, trzeba doinstalować plikację do SMS-ów. Wydaje się bardzo szybki. Jedyne co mnie gryzie to przełączniki, wie ktoś może jak je edytować bo szukam tego już jakiś czas i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przełączniki możesz edytować z poziomu GravityBox, czyli modułu do Xposed Framework. Najpierw musisz wrzucić Xposed i do niego doinstalować GravityBox. Z poziomu GB jest już bardzo duża możliwość edycji przełączników a także olbrzymiej ilości innych przydatnych funkcji i wyglądu systemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Cały czas używam tego romu. Jest szybki i często są aktualizacje ale nadal trochę zostało do poprawek.

Mam do was pytanie odnośnie GPS.Ja mam problem taki ze w mojej Renault laguna 3 nie mogę złapać sygnału.wiadomo ze te auta mają specjalne szyby które zapobiegają nagrzewaniu się auta w lecie,jeszcze nie testowalem bo auto kupilem miesiąc temu,ale minus taki ze też urządzenia GPS stacjonarne i w telefonach mają problem ze zlapaniem sygn.z satelit przez te właśnie szyby.W aucie jest wbudowane navi ale wolalbym czasem użyć tomtoma czy here z lenovo a tu klapa.Chwytak telefonu mam na kratce od wylotu powietrza.Motorola G żony działa ok w tym samym miejscu trochę łapie sygn.ale znajduje i jest a tu kicha.Przedtem miałem Fiata punto i było ok.Czy mam zmienić jakiś modem czy jest jakiś dopalacz do gpsa dla lenovo?proszę o poradę.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Witam.Chciałem tylko powiedzieć że mój problem z GPS w samochodzie Laguna3 jest rozwiązany :)

Wgrałem nowy alice project 8.1 i do tego pobrałem z marketu apkę GPS Status&Toolbox i teraz już nie mam wogóle problemu  z nawigacjami.Gps Status to taki jakby dopalacz dla nawigacji bo się uruchamia razem np z Tomtomem,Sygicem itd,kalibruje kompas,wyszukuje satelity itd.Polecam każdemu.Teraz nawet w domu mam sygnał GPS i to na parterze 2 metry od okna.Dzisiaj zakutualizowałem OTA alice project do wersji 8.2.

Rom coraz lepszy,ostatnio bateria trzymała ponad 5 dni.Polecam każdemu.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem z nim problemów, ale krótko z tego korzystałem, interfejs mi nie podchodzi jakoś. Problemów było sporo z 8.0, zresztą aktualna wersja to 8.2 więc większość bugów do tej pory powinna być połatana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0xa

Niedawno kupiłem Lenovo P780 wiec to juz raczej jest ten nowszy(preloader?), Mam aktualnie takie wpisy w About:

Android ver 4.4.2
    Baseband(?)
    p780,v101,2014,/03/12 15:06
    compilation
    vibeui_v2.0_9439_7.10.1_dev_p780

Czy ja moge bezpiecznie zainstalować ten ROM? Czy on będzie stabilny i będzi poprawnie zrootowany?

Bardzo czekam na Wasze odpowiedzi, są dla mnie bardzo ważne... :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vibe 2.0 czyli layout cn, czyli tak, możesz. Potrzebujesz do tego nowego TWRP, czyli recovery, nie wiem jakie masz aktualnie. Rom stabilny i root w komplecie. Nie bój się próbować, wbrew temu co nienkórzy piszą pratycznie nie da się uceglić tych telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi