Skocz do zawartości
alsat1

Alice Project-Android 4.4.3 (interface 5.0) na p780 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskakuje mi taki błąd przy instalacji "updating partition details" Jakieś pomysły?

Zainstalowałem VIBEUI v2.0 http://forum.android.com.pl/topic/191615-vibeui-v20-1503-71411-st-p780-mix-pansy-1-pl-r-oot-28-01-2015/i dalej nie mogę na to zainstalować Alice.

Wydaje mi się, że najprawdopodobniej przez te (pamiętam kiedyś robiłem) http://forum.xda-developers.com/lenovo-p780/general/p780-repartition-storage-t2668744

Pomoże ktos?

[Dodano: 11 marzec 2015 - 18:55]

@odświeżam, bo od pół dnia nie mam telefou, a zależy mi na tym. Proszę o pomoc.

Edytowane przez kasza1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ściągnij jeszcze ram rom sugeruje, może kulawo ściągnięty, ewentualnie spróbuj jakiś inny (sam polecam miui https://yadi.sk/d/b3U-apFMf7uY4).Jaka wersja twrp, gdzieś podawałem link do najnowszej 2.8.4.0rev2 mam, może jest i nowsza.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierane z pierwszego postu, to jest to samo co na oficjalnej stronie projektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A robiłeś repartition, nie zauważyłem. Postaw od nowa z flash toola, layout cn i potem wgral alice, ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to zrobić, bo aż takiego pojęcia to nie mam? Jak wgrać ten CN? Nie wrzuca się on razem z VEBUI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, wytłumaczy mi to ktoś? O co tutaj chodzi?

All information, see the Alice Project
    Install via CWM or TWRP
    1. wipe data/factory reset - (to kumam)
    2. wipe cache partition, mouns and storage - (również)
    3. format/cache - (jaki format? w jaki sposób?)
    4. format/data - (j.w)
    5. format/system, go back, advanced - (jaki format systemu? przecież jeśli zrobie wipe to usune system to razem z TWRP)
    6. wipe dalvik cache, go back
    7. install zip
    8. reboot system now

Ogólnie rzecz biorąc pytam ponieważ po wipe factory, cache i dalvik cache który jest w "WIPE" a nie Advanced - po próbie instalowania Alice Project v7 wyskakuje mi FILED w TWRP. Podpowie mi ktoś w czym problem?

Edytowane przez lukash9999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kros

po próbie instalowania Alice Project v7 wyskakuje mi FILED w TWRP. Podpowie mi ktoś w czym problem?

Jaką masz wersję TWRP? Ja miałem podobnie. Zmieniłem TWRP do wersji 2.8.3.1 i poszło wszystko dobrze.

Pozdrawiam - Kros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, wytłumaczy mi to ktoś? O co tutaj chodzi?

All information, see the Alice Project

Install via CWM or TWRP

1. wipe data/factory reset - (to kumam)

2. wipe cache partition, mouns and storage - (również)

3. format/cache - (jaki format? w jaki sposób?)

4. format/data - (j.w)

5. format/system, go back, advanced - (jaki format systemu? przecież jeśli zrobie wipe to usune system to razem z TWRP)

6. wipe dalvik cache, go back

7. install zip

8. reboot system now

Ogólnie rzecz biorąc pytam ponieważ po wipe factory, cache i dalvik cache który jest w "WIPE" a nie Advanced - po próbie instalowania Alice Project v7 wyskakuje mi FILED w TWRP. Podpowie mi ktoś w czym problem?

Jaki błąd przy failed? Ja miałem podobnie i pomogło mi zainstalowanie http://forum.android.com.pl/topic/212121-alice-project-android-443-interface-50-na-p780/page-3#entry3717403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki błąd przy failed? Ja miałem podobnie i pomogło mi zainstalowanie http://forum.android.com.pl/topic/212121-alice-project-android-443-interface-50-na-p780/page-3#entry3717403

Właśnie zainstalowałem ROM z tego postu i na nim to było. Nie rozumiem tych punktów mianowicie wipe robie z pozycji "WIPE" w Recovery ale punkt 3,4 i 5? Format? Przecież one robią się samoczynnie po wipe. Robiłem WIPE factory, cache i dalvik cache i potem instalowałem Alice Project z zipa lecz po chwili wyrzuca failed.

Dokładnie mam coś takiego:

set_metadata: some changes failed

E: Error executing updater binary in zip... i tutaj już jest Failed. Zainstalowalem nawet nowego TWRP 2.8.1.0 i też to samo.

Edytowane przez lukash9999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi