Skocz do zawartości
alsat1

Alice Project-Android 4.4.3 (interface 5.0) na p780 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludziska, wszystko udało się i ROM śmiga ładnie i pięknie lecz.... mam problem z wyświetlaczem. Miga mi po chwili użytkowania tzn przesuwa się jakby w dół - tak jak by zmieniał rozdziałke czy coś podobnego. Miał ktoś taki przypadek? Dodam że na MIUI 4.8.30 nie miałem takich problemów.

PS. Sprawdzi mi ktoś w ustawieniach Wersje systemu android na 8.4 lub 8.3.1? Pytam ponieważ u mnie pokazuje 4.4.2 a powinno być chyba 4.4.3

Edytowane przez lukash9999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Wersja 8.4 jest zdaje się dostępna od 2 dni,Można pobrać i zainstalować poprzez OTA update,albo wrzucić plik zip z aktualizacją do 8.4 manualnie.Ja jeszcze mam wersje 8.3.1 ale wgram dziś do 8.4 na bank.Wersja androida 4.4.3 była z tego co pamiętam w początkowych wersjach alice project ale na dzień dzisiejszy jest 4.4.2.

Takich problemów z ekranem jak Ty nigdy nie miałem także się nie wypowiem.Spróbuj może użyć dla testu jakiego innego launchera np nova launcher,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem właśnie na Nova i nadal to samo. Myślalem że to przez to że własnie mam 4.4.2 na Alice 8.4. Nie mam już pojęcia co się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Wgrałem własnie aktualizację do 8.4 i nie ma takich objawów,android 4.4.2.Jak bym spróbował jeszcze raz zrobić full wipe i od nowa wgrać alice 8.1 i potem aktualizacja do 8.4 i sprawdzić.Jak nadal bedzie to samo to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałem i to samo. Na moje oko to brakuje mu czegoś bo na każdym nowszym ROMie takie jaja się dzieją. Kiedyś na pewno ktoś by mi pomógł a teraz forum umiera i nikomu nie chce się odpowiadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to nie jest wersja 4.4.3 tylko 4.4.2. To co jest tam wpisane o niczym nie świadczy, bo to jest tylko 1 wpis. Osobiście sprawdzałem prawie każdy rom jaki wyszedł od ruskich i nic takiego się nie działo, więc to nie jest tego wina, zresztą jesteś pierwszy z takim problemem. 

I nie to że nie chce się odpowiadać, tylko nikt tu nic nie wie prócz tego jak flas toola używać, chcesz pomoc to trzeba na 4pda uderzać niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura.

Alice Project aktualna strona.

https://yadi.sk/d/kHwnhjBlevpU7 - ostatnia wersja 8.1, bazuje na nowym aosp, więc trzeba robić całkowity wipe.

Mam pytanie czy można ten ROM Alice Project wgrać na Vibeui v.1.5_1423 baralajbiv7.

I co po kolei trzeba zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    t0mall

Mam pytanie czy można ten ROM Alice Project wgrać na Vibeui v.1.5_1423 baralajbiv7.

I co po kolei trzeba zrobić

Lepiej wrzuć na ten rom: P780_S135_130917_rooted_twrp_gapps.

Link znajdziesz w Google.

Umnie działa bez problemu.Za to przy próbie wgrania na Vibeui miałem problemy.

Najpierw zainstaluj rom który Ci podałem używając FlashTool.

Póżniej zainstaluj Mobileuncle Tools.

Teraz w Mobileuncle Tools wybierz opcję Recover Update i zainstaluj:twrp_recovery_en_asia_6144

Alice Project 8.1 i 8.4 wrzucasz na kartę pamięci i instalujesz przez TWRP.

Najpierw Alice Project 8.1 Reborn a na niego wersja 8.4.

Postępuj zgodnie z instrukcją z pierszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu romu s135 telefon nie wstaje.

Wgralem wersje 136 mam uprawnienia super usera

Zainstalowalem Mobileuncle tools Ale skad pobrac to twrp recovery asia 6144

Z gory dzieki

Edytowane przez robertinog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi