Skocz do zawartości
Kuboko

Zmiana z Dalvik na ART i problem z uruchomieniem telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Kuboko

Witam posiadam LG L65 z androidem 4.4.2 (Z salonu Plus, nierotowany).Poczytałem trochę o różnicach pomiędzy Dalvik i ART i wpadłem na pomysł, aby w opcjach deweloperskich zmienić tryb uruchamiania aplikacji na ART (Tak jak na tym obrazku) android-4-4-dalvik-art-s-5eb630f,630,0,0,0.jpg , po czym telefon się zrestartował. Po ponownym uruchomieniu wyskoczyło okienko z aktualizacją aplikacji. Niestety po ukończeniu wyświetla się jedyne komunikat, że proces com.android.systemui został zatrzymany i pokazuje się ponownie przy każdej próbie zamknięcia go. Telefon robi to przy każdym restarcie. Czy jest możliwość zrestartowania telefonu do Dalvik? Jeżeli nie to czy taka usterka może zostać naprawiona w ramach gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Ponieważ nie jest to modowanie poprzez root a modowanie i używanie dostępnych opcji w systemi gwarancja ci to obejmie na zasadzie takiej że sflaszują system po prostu, nie wiem jak konkretnie w tym modelu jet ale w niektórych modelach można samemu flaszować stockowe oprogramowanie bez utraty gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam model, też tak zrobiłem uratował mnie jednak launcher pulpitu, dzięki któremu miałem pulpit i dostałem się do ustawień i zmieniłem art na davlik po uruchomieniu miałem 0B wolnej pamięci. Doszłem do tego że poprostu nie miał miejsca na nowy system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi