Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
nys

Komputer nie wykrywa tabletu.

Rekomendowane odpowiedzi

nys

Witam

Mam problem z Lenovo A3000, nie wykrywa mi go komputer. Może być popsute złącze USB? Dodam że było sprawdzane na kliku komputerach i nie ma żadnej reakcji. Debugowanie USB jest włączone. Menadżer urządzeń nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Sprawdzałeś na różnych kablach czy tylko na jednym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem sprawdzałem na różnych kablach, żadnej reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igorius

Tryb debugowania w tablecie włączony?

Sterownik ADB na pececie zainstalowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. Rozwiązaliście to jakoś? Mój się łączył długi czas bez problemu a teraz nagle kicha. Debugowanie włączam i wyłączam - bez zmiany. Komputer go nie widzi. Jest tylko ładowanie czyli gniazda ok. Próbowałem na 3 komputerach i kilku kablach. Zawsze to samo - komp nie widzi tabletu i tylko go ładuje. Pomocy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem nierozwiązany ?

Edytowane przez Johann3
Stosuj się do zasad pisowni !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o mój to rozstałem się z nim na miesiąc, okazało się, że jest jeszcze miesiąc na gwarancji więc poszedł do serwisu. Niech robią.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. Rozwiązaliście to jakoś? Mój się łączył długi czas bez problemu a teraz nagle kicha. Debugowanie włączam i wyłączam - bez zmiany. Komputer go nie widzi. Jest tylko ładowanie czyli gniazda ok. Próbowałem na 3 komputerach i kilku kablach. Zawsze to samo - komp nie widzi tabletu i tylko go ładuje. Pomocy :-)

1. starownik a3000

https://drive.google.com/file/d/0B5_P48Hyc0_PTC1UQjd2ZktQWU0/edit

2. adb 

http://developer.android.com/sdk/index.html#Other

3. Połączenie USB z komputerem -> klikasz/wybierasz na "Urządzenie multimedialne (MTP)"

i.....nie opcji aby nie działało - masz dodatkową opcję w ekspl. Lenovo A3000 i karta SD oraz pamięć wewnt.

testowane na win xp i win 7 (te syst mam na kompach)

Edytowane przez redhead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tab wrócił z serwisu z dwiema zmianami. Pierwsza to komp go widzi, druga chyba jeszcze lepsza to ma teraz 13,2 Gb pamięci do dyspozycji użytkownika - wymieniona została płyta główna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to ładnie z ich strony.

Generalnie ciekawe, jak będzie się sprawował z większą kością pamięci? Chyba, że dali ci tablet z rynku niemieckiego (tam były w sprzedaży wersje 16gb i u nas w PL tylko 4gb).

Edytowane przez Johann3
Pisz poprawnie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi