Skocz do zawartości
OCleVer

Problem z bluetooth i instalacją aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od jakiegoś czasu sam włącza mi się bluetooth, wszystko wyłączone, a moduł Bluetooth sam potrafi się włączyć, dzieje się tak od jakiegoś czasu, kto coś jak go naprawić?

Drugi problem to "brak miejsca na pamięci wewnętrznej" czy jakoś tak podczas instalacji aplikacji/gier z sklepu play, instalacja .apk z karty pamięci/wew pamięci działa dobrze, jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

Tapa tapa ZTE V967s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej pomocne forum w Internecie! Zawsze pomogą. Od dzisiaj każdemu polecam Polskie Forum Android!

Tapa tapa ZTE V967s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Nie napisałeś kompletnie nic pomocnego. Jaki soft, czy instalowałeś jakieś mody a oczekujesz pomocy? Czekaj gdzieś w szafie mam szklaną kulę, zaraz ja przetrę bo trochę zakurzona i już odpowiadam. :facepalm::facepalm::facepalm:

I jeszcze pretensje..... a sam widzę bardzo udzielasz się na forum, masz aż 14 postów na forum a zarejestrowałeś się ponad rok temu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nie używasz bluetooth to wyłącz jakaś apką w autostarcie albo odinstaluj ją sposobów jest wile, możesz też zmienić przeinstalować rom na jakiś inny albo ten sam tylko na czysto zrób backup i wipe może coś po kiełbasiło:)

co do pamięci to miałem tak kiedyś chyba na miui zmiana romu pomogła mozesz tez próbować coś zmenić w ustawieniach instalowania apek wew/karta SD :)

Takie mam pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze pretensje..... a sam widzę bardzo udzielasz się na forum, masz aż 14 postów na forum a zarejestrowałeś się ponad rok temu.

Pozdrawiam

Zarejestrowałem się tutaj, aby otrzymać pomoc związana z softem, bo na oprogramowaniu na telefony znam się średnio, udzielam się na innych forach(komputerowe), pomagam w dziedzinach w których się znam ;)

e452054c645d5f1a0cfdbca6d0002389.jpg

Bez modów(chyba, że motyw to mod), Rom pobrany z tego forum, a dokładniej z jednego z Twoich tematów.

Bawiłem się z ustawieniem gdzie ma się zapisywać apka, ale to nic nie daje, przeinstalowywałem już dwa razy Soft, na początku można normalnie instalować, potem to samo.

Co do Bluetooth to wszystko co korzysta z niego włączyłem albo odinstalowałem. Czasami włącza się samo przez trzydzieści minut co chwilę, a czasami przez dwa-trzy dni jest spokój.

Tapa tapa ZTE V967s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Wypadało w takim razie zadać pytanie w wątku o konkretnym romie. Któryś z userów romu pewnie by prędzej pomógł jeśli sam doświadczył czegoś podobnego. Można też przejrzeć wątek o romie bo być może problem który dotyczy ciebie pojawił się już wcześniej i być może podane jest rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi