Skocz do zawartości
kog2012

Serwis Xperia Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zasięgnąć porady odnośnie serwisu Xperii Z1, telefon ma uszkodzony slot karty SIM. Jest może ktoś kto miał podobny problem i może mi polecić jakiś pewny serwis najlepiej na dolnym śląsku ? Nie chcę oddawać do w-support bo gwarancja nie obejmuje uszkodzeń z winy użytkownika a średnia ocena ich serwisu na poziomie 2,4 w 5 stopniowej skali raczej odstrasza. Orientujecie się ile może kosztować taka naprawa ? Będę wdzięczny za każdą sugestię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo tej kiepskiej oceny to i tak w-support jest raczej najlepszym serwisem gdzie naprawisz swoją Z1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeci

No i to że jak chcesz zachowac gwarancję po naprawie to niestety tylko u nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do gwarancji zdaję sobie sprawę, że to jedyny autoryzowany serwis Sony w Polsce, jednak po tym co wyczytałem o nich po prostu boję się oddać tam telefon ;) mam nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś, kto z czystym sumieniem będzie mógł mi polecić jakiś inny serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeci

Jeżeli oddajesz przez salon, to spisz przed wysłaniem protokół stanu i niech się pod tym podpiszą. Poza tym zrób zdjęcia jak wyglądał telefon przed wysyłką i dołącz to do zgłoszenia reklamacyjnego. Bedą wtedy wiedzieć że monitorujesz stan techniczny. Jak wróci to jeżeli przez salon to poproś aby obsługa otwarła przesyłkę i skonfrontuj to z protokołem przy przekazaniu. Wtedy masz świadków w jakim stanie wróćił. Jak bezpośrednio u siebie to zawsze warto zainwestować w możliwość sprawdzenia przed podpisem, jak wróci z w złym stanie to nie odbierasz. Spisujesz na tą okolicznosć odpowiedni papier.

Poza tym nie demonizujmy tego serwisu, ostatnio dzięki też użytkownikom tego forum którzy słali skargi na nich do SONY, zaczęto dokładniej im się przyglądać.

Edytowane przez Trzeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi