Skocz do zawartości
filip9122

Wysokia temperatura telefonu , Ciągłe Skanowanie multimediów ,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam taki problem , wsadzając swoją kartę pamięci (32gb ) telefon cały czas skanuje pliki zatrzymuje sie na 29 % i koniec wszystkie pliki widać ale skanuje karta w sumie jest zapełniona do około 22 gb , na dodatek telefon strasznie sie szybko rozładowuje i grzeje , podczas ładownia wyświetla komunikat zbyt wysoka temperatura telefonu uniemożliwia ładownie , jeżeli wyciągnę kartę pamięci telefon sprawnie działa bez grzania i wiadomo bez skanowania jest na to jakiś sposób kartę formatowałem z telefonu bo wcześniej w ogóle nic nie chciało skanować ma ktoś jakiś pomysł lub miał taki problem ? :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    depot

Tak jest sposób, wymień kartę na sprawną. Ewentualnie sformatuj, może zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta sprawna działa prawidłowo na l5 lub HTC hd2 , błędy nie wyskakują i nic się nie dzieje, format był wielokrotny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień kartę pamięci. Zdarza się, że karty działają w jednych urządzeniach, a w innych powodują problemy. Taka ich uroda. Może być też problem z jakimś uszkodzonym lub nietypowym plikiem, na którym skaner mediów się "wywala". Dla pewności możesz wyczyścić dane aplikacji "Przechowywanie multimediów"(lub jakoś podobnie), ale stracisz wtedy wszystkie ustawienia dźwięków(dzwonki, alarmy itd.) i będziesz musiał wybrać je jeszcze raz.

Wysłane z mojego NEXO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi