Skocz do zawartości
pykpyk

Etui na telefon - warto dołożyć?

Rekomendowane odpowiedzi

nowik jak Ci bateria trzyma .?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowik3

@up

Właśnie klepnąłem posta na ten temat w innym dziale zobacz tu jak to wygląda u mnie na razie tylko opis następnym razem wrzucę screeny: http://forum.android.com.pl/f1504/samsung-galaxy-alpha-jaka-bateria-i-czy-warto-kupiae-479444/index2.html#post4388445

Edytowane przez Hubal
    Nie cytujemy w całości postu poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Mam pytanko, kupiłem białą Alphę, czekam na wysyłkę i szukam czegoś♥dobrego do ochrony.

Miał ktoś styczność z tym bumperem? LOVE MEI ALUMINIUM BUMPER SAMSUNG GALAXY ALPHA (4973951354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wygląda fajnie no i zachowuje design Alphy jednak cena spora a nie wiem jak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowik3

Miałem kiedyś takie cudo w S4 mini uchroniło to kilka razy od upadku ale narobiło również szkód.

Co prawda nie działało gniazdo słuchawek ale to najmniejszy szczegół bo ich nie używałem. Najgorsze to było co ujrzałem pod bumperem jak zdjąłem go po pół roku. Krawędzie obdarte, porysowane tak jakby piasek czy coś podobnego wpadło miedzy bumper a obudowę i rysowało boki telefonu - miało dobrze chronić a wyszło inaczej.

Mam kilka fotek tego tel to zobacz sam jak wyglądał po zdjęciu bumpera:

Edytowane przez Hubal
    Screen wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

O k..urczaki. Masakra. Już chyba lepiej by bez tego wyglądało.

Ja planowałem okleić boki taśmą i dać taki bumper, ale czy warto zapłacić 100 zł za takie coś to nie wiem. Obecnie zadowole się chyba etui od Puro :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje jakąś wsuwke sam mam Bugatti i fajne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Również zamówiłem puro do Alphy, 1szt przeźroczystą i 1szt. zieloną, może jutro będzie. Duży plus za folie w zestawie i cenę bo znalazłem za 23zł. Filmik z prezentacji Puro.

"]

I jak z tym puro? Chroni aparat, jak jakość. Może jakieś fotki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laba

Witam

Kupiłem alphe i dostałem 3 różne covery gratis. Napisze swoją opinie :)

1.Spigen Neo Hybrid SGP11095 Samsung Galaxy Alpha

Fajnie wykonany case. Środek w który wkladamy telefon, gumowy i wyprofilowany, więc myślę że po dłuższym czasie uzytkowania tylnia klapka nie powinna wygladać masakrycznie porysowana z wżerami od brudu. Nie wiem jak ramka bo tu już nie ma tego "wyprofilowania", powierzchnia idealnie gładka.

Ogólnie chyba najfajniejszy case, ramka plastikowa którą nakladamy na ta gumę ma profil podobny do oryginalnej obudowy. Aparat nie wystaje, tyl nie jest gladki a ma wyczuwalną strukturę(widać na zdjeciach). Od przodu robi nam sie rant, który troche przeszkadza przy odblokowywaniu odciskiem palca.

2. Samsung Galaxy Alpha Protective Cover+

Dość ciekawy case, aktualnie sam go używam, z tego powodu że telefon dość fajnie się trzyma w ręce. Jednego czego sie obawiam, to środek w który wkladamy telefon jest twardy plastikowy przez co pewnie po dłuższym czasie uzytkowania odbije się na tylniej klapce. Do okoła ramki już jest miękka guma. Telefon lezy idealnie, po włożeniu nie widać srebrnej ramki telefonu. Aparat nie wystaje. Z odblokowywaniem kciukiem pod kątem już troche lepiej, wydaje mi się że rant troche mniejszy, a że nie ma tej plastikowej ramki jak to jest w Spigen guma pod przyciskiem home trochę sie poddaje przy przesunięciu kciukiem. Tył case ma wyczuwalna strukturę, ale plastikowa, a nie tak jak w Spigen gumową.

3.Ringke Fusion DIY

Case ciekawy, z tego względu że ma zaślepki na port USB i Jack. Tyl case-a twardy plastik, ramka miekka guma. Nie wiem czy w kazdym zestawie to jest, ale u mnie jest szablon dzięki któremu możemy zrobić "własny" tył, tzn. dać zdjecie czy cokolwiek. Nie wiem czy tylko moj egzemplarz tak ma ale telefon nie lezy w nim idealnie, case odstaje na ramce telefonu z jednej strony. Przez co bedzie sie tam dostawał brud. W ręce telefon trzyma sie pewnie

Jakby ktoś chciał wiedzieć wiecej o tych case-ach czy jakies foty to pisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Jutro będę miał Alphe i będe miał do osprzedania za 20 zł właśnie to etui Puro, będę mógł spróbować zrobić jakieś fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi