Skocz do zawartości
piotr187

Sklepy/Punkty HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie! Kupiłeś u nich? To był jakiś komis, co? Bo ja bym chciał bez kupowania zobaczyć, bo podobno w EVO 3D lepiej chodzi Sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    podobno w EVO 3D lepiej chodzi Sens.

No i ciekawe czy lepiej działa dlatego że EVO 3D ma więcej ramu czy może dlatego że ma Androida 2.3.4, bo w Sensation jest 2.3.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxas

EVO 3D też ma 2.3.3 dopiero europejska wersja będzie miała 2.3.4 także wychodzi na to że to ram albo lepiej zoptymalizowany soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie kupiłem u nich bo jak mi wyskoczyli z cena to mi sie nogi ugieły 2699zł.

sensation idzie bez problemu z aktualizować.

ale sensation 1gb ram by sie przydał .mogli by sie szarpnąć i dodać te 256 ram lecz 768 wystarcza bez problemu

---------- Post dołączono o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

EVO 3D pojawi sie dopiero w lipcu lecz jak zobaczysz cene to dostaniesz zawału jak ja w saturnie.

Edytowane przez kubusniskotonowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabiel
    W Warszawie zapraszam na ulicę Opaczewską 69. Posiadam demo HTC Sensation i HTC Incredible. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 607 66 07 07.

witam.

chętnie skorzystam z możliwości sprawdzenia Sensation :) może piątek ok. 15,30 ? zadzwonię jeszcze.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W saturnie we wrocławiu (magnolia park) jest ;) włączony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś HTC miał punkt w Galerii Kazimierz w Krakowie, ale dziś byłem i już go nie ma. Jak dla mnie to porażka że w Krakowie nie można nigdzie zobaczyć włączonego Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem Sensation we Wrocławiu, ale z wcześniejszym obejrzeniem telefonu, niech sobie odpuści plac Grunwaldzki i Saturna - byłem tam dzisiaj, ku mojemu zdziwieniu przywitany zostałem reklamą właśnie tego telefonu, wchodzę na dział telekom i jeest, Sensation stoi sobie za szybką. No to grzeję sobie do pana sprzedawcy (pozdrawiam serdecznie, gdyż pewnie te fora czytuje), który łaskawie dał mi telefon potrzymać i cicho poburkując pod nosem oznajmił, że telefonów nie włączamy, "bo tak, o, a poza tym to Galaxy S II jest bardziej wydajny". Nawet nie było typowej w takich przypadkach śpiewki w stylu 'rozładowała się bateria', co sam też podsunąłem sprzedawcy. Po prostu, nie. Według mnie to jakaś kpina i podejście do klienta w stylu "Weź pan spier**laj, wiem wszystko o telefonach i mam cię w du*ie, nie mam czasu" - tak właśnie odebrałem ów sprzedawcę. No, i z całej wyprawy wiem tylko tyle, że telefon dobrze mi leży w dłoni. Stanowczo odradzam ten sklep, marnotrawstwo cennego czasu. Niestety, z racji iż jestem z poza Wrocławia, brakło mi czasu aby zawinąć do Magnolia Park, gdzie rzekomo telefon jest włączony, jak ktoś tam na górze pisał.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak, jest włączony i sensation i S2. Burak z tego faceta i tyle. A w pasażu nie ma takich wysepek z telefonami różnych producentów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie ma, pytałem jeszcze w punkcie T-Mobile, ale dostałem jedynie odpowiedź że telefon jest dostępny wyłącznie na zamówienie z racji jego ceny (od znacznie już milszego konsultanta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi