Skocz do zawartości
piotr187

Sklepy/Punkty HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś stała ekspozycja itp. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może w konkretnie którym? Byłem z tydzień temu w Galerii Mokotów to nie było na ekspozycji. Same atrapy. Do zabawy był tylko iP 4 i Galaxy Tab.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dowiedzialem sie ze na ta chwile telefonu nie bedzie na ekspozycji, ale kolezanika z salonu powiedziala ze jak ktos przyjdzie i bedzie chcial go KUPIC to pokaza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce kupić - na razie. Chce go obadać organoleptycznie.

Na YT już chyba wszystkie z nim filmy obejrzałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htcmac

Moze po prostu jakis kolega lub kolezanka forumowiczka da Ci sie pobawic swoim sensastion, a w rewanzu jakas kawe postawisz czy inne piwo? :) Ja jutro wyjezdzam na ok. tydzien nad morze, ale jesli bedziesz mial tyle cierpliwosci, to po powrocie mozna sprobowac sie spotkac. Pozdro! :)

M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam sklep Saturn w Blue City. W weekend był ogólnie dostępny na stoisku z telefonami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

Potwierdzam Saturn w Magnolii we Wrocławiu.

Właśnie wróciłem. Jest kilka telefonów Htc na stoliku, ze 3 mają podłączone kable usb, więc można się nimi pobawić.

Jak chcecie inny model to po prostu wypinacie któryś kabel i wpinacie w telefon, który Was interesuje.

Były Sensation, Desire, Desire S, Incredible S, Wildfire, Wilfire S, Trophy, Desire Z...

Do dzisiaj byłem zdecydowany na Desire S, ale jak zobaczyłem Sensation...jak go dotknąłem...jak się nim pobawiłem...

Jest większy, ale znowu nie aż tak, żeby był uciążliwy w kieszeni obcisłych jeansów.

Przyznam, że pierwszy raz bawiłem się smartfonem i internet w Sensation miażdży...chodzi o obsługę, wygląd stron, wyrazistość czcionki.

Niestety nie udało mi się sprawdzić internetu w Desire S, bo WiFi w nim miało w porywach tylko jedną kreskę :(.

Porobiłem sobie zdjęcia obydwoma modelami, wysłałem do swojej komórki przez Bluetooth i na kompie faktycznie nie powalają. Szkoda, że nie zrobiłem takich samych moim W810, hehe. Byłoby porównanie ;)

Jeżeli chodzi o dźwięk, to oczywiście oba te modele miały wgrane inne piosenki, ale jakość dźwięku w Desire S jest rewelacyjna, a w Sensation...kicha.

No i mam dylemat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wczoraj w 3 Saturnach w Warszawie i nigdzie nie można się pobawić Sensation i nie będzie można - zrezygnowali z ekspozycji działających telefonów.

Ponawiam więc pytanie: Gdzie można na spokojnie go potestować?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi