Skocz do zawartości
piotr187

Sklepy/Punkty HTC

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Dziwi w Polsce podejscie do potencjalnego klienta. W niemczech, gdzie było widać, że nie jestem Hansem, po precyzyjnym określeniu czego szukam, polecono mi usiąść na kanapie zrobiono kawę (nie pijam ale co miałem zrobic) i po chwili przyniesiono mi sensationa, sgs2, jakiegoś SE i coś jeszcze ale już ich nie oglądałem bo wybrałem htc. Wierzcie mi, nie wyglądam na kogoś kto kupuje sprzęt tej klasy. W polsce prędzej by mnie wzieli za kogoś kto je innym zabiera. Policja nie raz zbiera się w sobie by podejść i wylegitymować. A w niemieckim sklepie elektronicznym pomimo kilku blizn na twarzy, zastawiono mnie sprzętem, robią kawę i zostawiają bym się nie stresowal i wybrał coś dobrego. Normalnie wstyd bylo wtedy nic nie kupić ;) Kocham ten kraj ale przeraża mnie idiotyzm większości rodaków. Taki MM czy saturn, w tych sklepach zazwyczaj wszystko jest droższe. Niby nie dla idiotów a jednak. W powiatowym neonecie sensationa nie było, ale specjalnie zapytałem o ta sama ligę czyli sgs2. Mają, i pokażą. Musiałem chwilę się nim bawić by głupio to nie wyglądało. Nawet mi kartę włożyli i hasło do netu podali bym mógł w pełni go wykorzystać. Myślę, że jak by mieli sensation to też by dali. Normalny sklep. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy motyw wczoraj z Saturnie w Jankach: Wyjmuje koleś telefony (Sensation i SGS II) ze szklanej gabloty i mówi, że żaden problem pobawić się. Po chwili okazuje się, że baterie wyładowane. :)))))

No to ja do niego czy może podładować ew. na ładowarce pokazać? Pracownik: Nie bo baterie trzeba SFORMATOWAĆ :DDDDDDDDD

Poprawiłem go: Jeżeli już to formować i to się robiło 10 lat temu z ogniwami Ni-MH - ten argument niestety nie przemówił do niego.

Wiec pobawiłem się się telefonami - nie włączonymi. :DDDD

To jest właśnie Polska, Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś w MM G.DOMinikańska jeden chłopak chciał Sensation - wyglądał na niepełnoletniego - tzn pomacać co i jak, bo może kupi na urodziny sobie. Stałem obok i słuchałem co sprzedawca mówi - "Niestety nie możemy Panu pokazać, to bardzo drogi sprzęt". To nie wahałem się ani chwili. Podałem mu swój Sensation. CHłopak był happy bo mu się spodobał. Ale telefonu w MM nie kupi :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

No i bardzo dobrze. Ja też chętnie bym chciał zgasić tak obsługę któregoś z wiodących sprzedawców sprzętu. Buraki robią dziada z uczciwych ludzi. Przecież sprzęt pewnie mają ubezpieczony. Poza tym kupując telewizor, możesz go w sklepie podłączyć i zobaczyć jak się na nim ogląda. Kupując odkurzacz, możesz ga podłączyć i sprawdzić jak ciagnie. Jedynie z pralka i kuchenka możesz mieć mały problem, ale pewnie jak bym się uparł to i by dało radę ;) Ale dotykać i przelaczac przyciski w pralce i kuchence możesz. A z telefonem to co najwyżej atrapę pomacac Ci dadza... Kur*@ jego mac, polskie podejście... Z innej beczki, dlaczego wszystkim po browarze w tym wątku dalem, jak nie dałem? Może taptalk coś zmulil?

<kHoTeCek> Nie dałeś. To na razie nie do końca kompatybilna ze swoją funkcją ikona do stawiania piw, miejmy nadzieję, że w ferworze prac nad nową wtyczką to też zostanie naprawione.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

Yusuf1, piwa ludziom żałujesz? ;)

Niedawno pisałem, że w Magnolii we Wrocławiu można pomacać.

Obecnie pomacać też można, ale z internetem już się nie połączymy.

Byłem kilka razy w ciągu miesiąca.

Może trzeba to załatwiać z obsługą, ale nie chciało mi się z nimi gadać.:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Dziś w MM G.DOMinikańska jeden chłopak chciał Sensation - wyglądał na niepełnoletniego - tzn pomacać co i jak, bo może kupi na urodziny sobie. Stałem obok i słuchałem co sprzedawca mówi - "Niestety nie możemy Panu pokazać, to bardzo drogi sprzęt". To nie wahałem się ani chwili. Podałem mu swój Sensation. CHłopak był happy bo mu się spodobał. Ale telefonu w MM nie kupi :E
    A ja ostatnio dostałem w owej galerii SGSII motywując tym że chciałem zobaczyć ekran:D W tym samym sklepie bez problemu dali mi się pobawić HTC Sensation i to na zasadzie "ej pan, pokaż tego:D". Tak więc wszystko zapewne zależy od dnia i obsługi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie żałuję browara, co mogę udowodnić jeśli spotkam kiedys w jednym z wrocławskich lokali użytkownika sensationa ;) Bałem Sie, że mnie administracja skasuje bo w większości tematów browary wszystkim stawialem ;) Ale kierowniczka mi wszystko już wytlumaczyla, za co bardzo dziękuję. Co do MM w galerii to nie wiem bo rzadko tam bywam. Ale ten sklep od dawna robi na mnie coraz to mniejsze wrażenie. Co do kupujących, to polecibym im przed macaniem go w sklepach, poczytać tematy takie jak pierwsze wrażenia, największe wady sensationa i dopiero później oglądanie i macanie w sklepach. A jak chcą już macać to w lepiej w mniejszych sklepach typu właśnie NeoNet czy media expert. Z mojego doświadczenia dużo łatwiej jest tam sie pobawić sprzętem. Ale też nie w kazdym, sprzęt z wyższej półki jest dostępny... Znowu, jak by komuś zależało, to w mm czy saturnie jak nie dadzą to poprosić kierownika zmiany i wytłumaczyć, że za takie pieniądze kota w worku kupować nie bedziesz i chcesz sprawdzić, czy będzie Ci on odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech, aż mnie ciekawi, jak by sprawa wyglądała w Komputroniku, bo nadal pamiętam, jak w jednym z krakowskich oddziałów nie chcieli włączyć czytnika e-booków, bo:

"jak bateria raz się rozładuje, to się czytnik zepsuje" ;). O dziwo - drugi egzemplarz mieli rozładowany właśnie i to pewnikiem sami się nim bawili, bo akurat społeczeństwa naszego o aż tak duże zainteresowanie owym produktem nie posądzam. Ale to taka mała dygresja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Kierowniczka sugeruje, że nasze społeczeństwo woli analogi? ;-) Czy raczej po błędach ortograficznych i ubogim slownictwie w postach na forum popełnianych między innymi przeze mnie wnioskujesz, że może mało kto coś czyta? Widzę, że wrocław i okolice nawet dobrze wygląda na tle innych województw w temacie oglądania sprzętu przed kupnem. Na bielanach w MM można sie pobawić ale bez karty więc szału nie ma. Mimo wszystko szacun za "macanie". Czasem dobre i to... Zwłaszcza wtedy gdy żona ma 3 okres w tym miesiacu ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi