Skocz do zawartości
L0u156

Na jakimkolwiek romie co jakiś czas telefon nagle się wyłącza bądź gaśnie ekran

Rekomendowane odpowiedzi

L0u156

Mam problem na każdym ROMie, nie ważne czy stock czy custom. Co jakiś czas telefon się po prostu wyłącza albo gaśnie mu ekran i już nie mogę go zapalić, w zasadzie to nie wiem tak dokładnie co się dzieje, bo nie reaguje na nic, dopiero wyjęcie baterii i włożenie jej z powrotem pozwala korzystać z telefonu.

Edytowane przez pleps123
    Utworzyłem ci nowy wątek z tym problemem co opisujesz, inaczej post był by do usunięcia + odpowiednio wyedytowałem treść ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Ja tak miałem na SGS i było to spowodowane za dużym obciążeniem telefonu, poprostu nie wyrabiał gdy włączyłem muzykę, wifi i chrome. Telefon zablokował się i później nie potrafił się odblokować tylko świecił na czarno. Nie dziwiłem się SGS bo ciężko dużo wymagać od starego telefonu ale na SGN nie zdarzyło mi się to jeszcze. Spróbuj zmienić kernel na jakiś inny lub poprostu zrezygnuj z uruchamiania zbyt dużej ilości aplikacji :)

Edytowane przez pleps123
    Z racji że nie przeniose części postu do jednego wątku a drugą czesc zostawie ,musiałem zrobić mały myczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyna może tkwić w sprzęcie. Być może jakaś część hardwaru dożywa swoich dni, czego oczywiście Ci nie życzę.

Ja bym spróbował wgrać na czysto ostatni oficjalny rom od Google i obserwował czy problem będzie się powtarzał. Jeśli tak to raczej te problemy wynikają z jakiejś usterki sprzetowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L0u156

Chyba odkryłem swój problem, odinstalowałem gravitybox i cały xposed framework. Problem na razie ustąpił, zobaczymy dalej. Wy używacie takiego zestawu?? Też miałem kiedyś SGS, ale nigdy czegoś takiego nie miałem, a aplikacji mam malutko, nie lubię mieć zapchanego telefonu, używam tylko tego co potrzebuje, resztę sprawdzam przez przeglądarkę. :)

Miłego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xposed mocno ingeruje w system wiec calkiem prawdopodobne jest ze to przez niego miales problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Najbardziej obciąża Facebook i messanger system a Xposed nie dużo ale też :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obciaza malo ale ingeruje mocno w procesy systemowe i dlatego potrafi sprawiac problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi