Skocz do zawartości
sseven

Abonament i Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

sseven

Witam :)

Moja taryfa to Bezlik 59 abonament oczywiście. Z tego co zauważyłem w Plus online (i co mnie na początku zdziwiło bardzo) i wyczytałem, to oglądanie filmów na YouTube jest płatne dodatkowo i poza pakietem. Dlaczego tak się dzieje i czy można w moim przypadku zmienić tak, aby dane były pobierane tylko z mojego pakietu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam :)

Moja taryfa to Bezlik 59 abonament oczywiście. Z tego co zauważyłem w Plus online (i co mnie na początku zdziwiło bardzo) i wyczytałem, to oglądanie filmów na YouTube jest płatne dodatkowo i poza pakietem. Dlaczego tak się dzieje i czy można w moim przypadku zmienić tak, aby dane były pobierane tylko z mojego pakietu?

Z tego co wiem, w Androidzie nie ma rozdziału danych między rożne serwisy więc powinno ciągnąć z normalnego pakietu, jednak ja nie mam ani Plusa ani problemu z pakietami.

Najlepiej sam włącz YT na chwilę obejrzyj 1 minutę i wyłącz, a potem sprawdź na billingu - inaczej 100% pewności jak to jest nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sseven

Ale ja się nie pytam czy tak jest, bo wiem, że na pewno jest - sprawdziłem. Wcześniej miałem SE Zylo i było to samo, więc to nie zależy od telefonu. Chodzi mi o to czy można to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi