Skocz do zawartości
MichasKrk

Bransoleta czyli pękający dekiel Moto 360

Rekomendowane odpowiedzi

No to się narobiło. Wczoraj zauważyłem, że dekiel, spód zegarka jest popękany. Pęknięcie pojawiło się dokładnie pośrodku po obydwu stronach (przy styku bransolety z deklem). Z jednej strony około 1cm, z drugiej około 1,5cm i z tego co widzę, pęka coraz bardziej. Właściwie nie mam 100% pewności, że to wina bransolety, ale jedno jest pewne, materiał użyty do produkcji dekla to jakieś nieporozumienie. Uważajcie panowie , jeśli będziecie zmieniać pasek na bransoletę, bo można się to skończyć tak jak u mnie :(

Po lewej tam gdzie napis "wirelless" , po prawej "moto360".

8bed6d0615200220m.jpg

Edytowane przez MichasKrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne już nie jest water resistant ;) a nie stało się to czasem przy wymianie bransolety? bo tak mi to wygląda, ciekawe czy gwarancję uznają?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Śmiem wątpić bo to ewidentne uszkodzenie mechaniczne. Jednak ja bym próbował reklamować. Do stracenia i tak już nic nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zapewne już nie jest water resistant ;) a nie stało się to czasem przy wymianie bransolety? bo tak mi to wygląda, ciekawe czy gwarancję uznają?????

O ile w rogach mogłem lekko "przyozdobić" dekiel :), o tyle w centralnym punkcie, tam gdzie są te spore pęknięcia...tego nie tykałem. Powstało samoistnie, najprawdopodobniej od naprężeń i nacisku bransolety w czasie noszenia, innego czynnika nie ma. Oczywiście co się stało to się nie od stanie i faktycznie już water resistant nie będzie :), no ale cóż począć. Jedyne co mi pozostało to nosić go tak jak jest i nie wskakiwać z nim pod prysznic :).

A co do gwarancji.... zegarek kupiłem w stanach przez ebay, więc nie wiem czy gwarancja obowiązuje w europie, pewnie jak zwykle w przypadku sprzętu zakupionego w usa, gwarancja obowiązuje tylko tam. Mówi się trudno i żyje się dalej. Posta napisałem ku przestrodze, aby uważać z tymi bransoletami, która nota bene też najtańsza nie była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogusp

MichasKrk troszkę pech , przed zakupem dowiedziałem się od gościa z sklepu ,że dużo reklamacji jest z tego powodu a winni klienci zakładają bezpośrednio bransoletka do koperty moto 360 .zamieszczam zdjęcie oryginalnej bransoletki ze specjalnym "dystansem" jest w zestawie który nie powoduje tego typu uszkodzenia , po zdjęciu widać ,że bardzo mocno masz spasowaną tą bransoletkę a nadgarstek pracuje , co do reklamacji są odrzucane jak wyżej napisaliście z powodu "uszkodzenia mechanicznego"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d0b60a3a67bdd68.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bogusp za info. Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyny z tym problemem. Mam nadzieję, że bardziej mi to nie pęknie i nie rozpadnie się na pół, bo wtedy to by już była całkowita "lipa". Nie przymierzam się do zakupów tych "przejściówek" , ale może powinienem, póki jeszcze nie jest za późno. Jednym słowem, motorola się nie popisała skoro zegarek pęka od zwykłej metalowej bransoletki, za którą zapłaciłem prawie 300zł , niestety. No ale cóż, co ma być to będzie, może do końca tj przez pół nie pęknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbujcie skontaktować się z polską infolinii Motoroli, teraz kiedy zegarek jest w oficjalnej sprzedaży w Polsce, pewnie jest też serwis, może wymiana tego plastiku nie będzie bardzo droga. Zapytać nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta bransoletka to jakaś wymienna do Moto360 czy taka uniwersalna?? Pytam bo ciekawy jest czy wymyślili jakieś dziwne mocowanie czy standardowe jak przy zwykłych zegarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogusp
    Ta bransoletka to jakaś wymienna do Moto360 czy taka uniwersalna?? Pytam bo ciekawy jest czy wymyślili jakieś dziwne mocowanie czy standardowe jak przy zwykłych zegarkach

Mumcio 1977 standardowa i jest wymienna normalne teleskopiki tylko problem w tym jeśli zachodzi na denko koperty może uszkodzić spodnią cześć zegarka co zdarza się .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dekiel z każdym dniem (noszeniem) pęka coraz bardziej/głębiej, więc jedynie co mogę zrobić to w tej chwili wymienić pasek na ten paskudny skórzany, który był w komplecie i liczyć, że ten dekiel będzie gdzieś do dostania. Więc jeśli już ktoś zdecyduje się na bransoletę to lepiej żeby od razu zaopatrzył się w tę "dystans" , bo bez tego długo dekiel nie wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi