Skocz do zawartości
MichasKrk

Bransoleta czyli pękający dekiel Moto 360

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno będzie dekiel do kupienia tylko ciekawe za ile?? żeby nie dowalili zaraz 300 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy problem pekajacego dekielka pojawia się tylko przy używaniu nieotyginalnej bransolety ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie, wczoraj na allegro facet sprzedawał zegarek z oryginalną bransoletka i były już widoczne małe pęknięcia. Obawiam że może to być słaby punkt tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz na myśli może tą aukcję ?

Smartwatch MOTOROLA MOTO 360, używany TANIO!!! (5043029231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko że na tej aukcji zegarek nie jest z bransoletę tylko z paskiem i co dziwne też ma pęknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerb

Na 100% tez nie można mu wierzyć bo mógł używać bransolety a jak zobaczył, ze pęka to postanowił zegarek sprzedać. Ewentualnie to wina zbyt ciasnego zapinania zegarka chociaż wady konstrukcyjnej też nie można wykluczać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masz na myśli może tą aukcję ?

Smartwatch MOTOROLA MOTO 360, używany TANIO!!! (5043029231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko że na tej aukcji zegarek nie jest z bransoletę tylko z paskiem i co dziwne też ma pęknięcia.

Właśnie o tym napisałem, że używa oryginalnej i też są pęknięcia, co oczywiście nie wyklucza że nie używał też innej bransoletki. Niemniej świadczy to o słabym punkcie tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem tego smartwatcha w wersji z oryginalną bransoleta. Jedyną rzeczą którą mnie powstrzymuje są właśnie te problemy z pekajacym dekielkiem. Czy orientujecie się czy producent może coś poprawił w tym zegarku ? Problem nadal występuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cerb

W oryginalnej bransolecie masz dodane dwa dystanse do niej. Ich fotki przewijały sie i u nas na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, ale z tego co wiem dystanse nie gwarantują że dekiel nie pęknie. Dekle tez pękają przy skórzanych oryginalnych paskach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogusp

XGrzesX nie ma fizycznej możliwości żeby pękło przy dystansie ( poza jedną zdjęty zegarek uchwyt dłonią za kopertę a drugą za bransoletkę i próbowanie wyrwania jej w przeciwną stronę) wstawiłem zdjęcie już w jednym temacie na tym forum , dlatego że jest on nieruchomo wsadzony w całą przestrzeń gniazda teleskopów i jego praca jest minimalna za to pracuje początkowa część bransoletki która jest oddalona od koperty zegarka oraz dolnego dekla . zresztą używam moto360 z oryginalną bransoletką od 4 miesięcy jak zegarka zwykłego czyli praktycznie 16 godz na dobę kilka razy już nawet basen zaliczył a przy pływaniu używanie nadgarstka jest bardzo natężone i opinia jest jedna jaką mogę powiedzieć wygląda jak bym go 10 min temu wyciągnął z pudełka.

Ps. Grześ zaczekaj do środy możliwe ,że motorola zaprezentuje ver2 motoroli 360ja czekam jeśli zawiedzie mnie to już w przyszłym miesiącu bedę posiadaczem sony smartwatch 3 ważna różnica dla mnie odbiornik syg. gps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi