Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

emtivo

Chyba niestety nie, fring nie jest zbyt "funkcjonalny" pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agaopo

Zainstalowałam sobie tą aplikację,działa dosyć prawidłowo.Będę z niej korzystała tylko i wyłącznie przez wifi.Wiem,że dzwoniąc na kontakty ze skypa nic nie płacę,ale można też dzwonić do wszystkich z listy naszych kontaktów z karty sim i czy wtedy będę coś płaciła za te rozmowy?ewentualnie osoba,która odbiera będzie ponosić koszty?przypominam wszystko będę robić przez wifi.

<baggus>Dołączono do tematu

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie Skype będzie potrącał ze swojego salda plus opłaty GSM. Ja osobiście wyłączyłem w opcjach możliwość wyświetlania moich kontaktów i śmiało dzwonie przez EDGE na skype ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mck964

Nie chce zakładać nowego tematu, a mam pytania o fringa

1) przy rozmowach głosowych dźwięk idzie przez głośnik telefonu, ten z tyłu, czy da się jakoś przełączyć na głośnik słuchawki ten do zwykłych rozmów?

2) kiedy dzwonie do kogoś, obojętnie czy przez skype out, skype czy fring, nie zawsze rozmówc mnie słyszy tak jakby mikrofon raz działał raz nie (przy zwykłych rozmowach telefonicznych oczywiście wszystko działą) jakiś pomysł?

3) straszne opóźnienia po 2-3 sekundy w jedną stronę nawet na wifi w domu, w tej samej sieci skype w laptopie nie ma tych problemów. Czy to u mnie coś jest nie tak czy to przypadłość fringa?

Liczę na pomoc

mój telefon to samsung Spica i5700 android 1.5 i5700XXIL2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam to samo z punktow 2 i 3. dzwonie przez wifi z htc magica. Fring dziala, ae strasznie opozniony. Wlaczylem raz skype na lapciu i opoznienia, przy pisaniu z jakas osoba, byly rzedu 5 - 10 s.

da sie cos z tym zrobic, aby bylo lepiej??

Dzieki za pomoc

Pozdrawiam

BelGarion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się do tematu.

Wydaje mi się, że to raczej ogólny problem z androidem, że dźwięk z Fringa idzie przez główny głośnik. Zainstalowałem SIPdroida i mam to samo, strasznie mnie to irytuje, czy jest może na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tasx
    Napisano (edytowane)

Witam

Wlasnie pojawila sie nowa wersja fringa w markecie.

Obsluguje rozmowy wideo,

chociaz akurat mam wrazenie ze na g1 nijak na razie nie podziala - przy wykonywaniu polaczenia wideo zawiesza urzadzenie... Opcja wideo domyslnie jest wylaczona z powodu "device limitations" ale mozna wlaczyc w opcjach

Pojawila sie tez mozliwosc wlaczenia trybu glosnomowiacego

pozdrawiam

TaSx

EDIT

po zabiciu wszystkich innych programow, testowa rozmowa wideo jakos dziala, niestety rewelacji nie ma... polaczenia skype ani google talka nie stestowalem jeszcze bo nie ma z kim poki co

Edytowane przez tasx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie beznadziejna jakos rozmowow nawet glosowych na skype, nie dosc ze szarpie to opoznienie jakich malo. Useless.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FRING. Do czego służy ta aplikacja? Podobno do darmowych rozmow ? Mam wifi, i kiedy dzwonie z friga na domowy to i tak mi pobiera kase? co jest

Edytowane przez Mato
    tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi