Skocz do zawartości
vipdavid

Kopia zapasowa Google (aplikacje,hasła) - Ile danych wysyła operator do Google?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest już taki temat na forum to przepraszam i proszę o dołączenie.Na forum jestem aktywny od niedawna

Jak w temacie.

Dyskusja na temat kopii zapasowej na Koncie Google.

Zastanawiam się czy nie włączyć tego w telefonie.

Jestem świeżo po formacie w swojej Xperia J.No i telefon kusi mnie,abym zrobił kopię aplikacji i haseł do WI-FI na koncie Google.

I tutaj dyskusję z wami bym chciał zacząć.

Zostałem powiadomiony komunikatem ,iż będzie to wymagało przesyłania przez operatora sieci danych co wiązę się z kosztami.

Czyli jak rozumiem muszę mieć włączone przesyłanie danych przez sieć 3G tak albo przez WI-Fi??

Dużo z was zdecydowało się na taki krok??Jak to wygląda po formacie albo aktualizacji??Ile danych wysyła operator do Google?Jest to dużo?? czy taki krok w ogóle się opłaca??

Dodam ,że (nie wiem jak u innych operatorów) ale 3G to naprawdę wolna sieć.Pakiet mam do wykorzystania 500 mb potem mi zwalnia do minimalnej prędkości internet chodzi jak żółw.

Liczę na merytorykę w dyskusji.

Edytowane przez Staszicu
    Poprawiona nazwa tematu (aby bardziej odzwierciedlała przedstawiony problem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego. Ja się na to zdecydowałem. Co z tego że będzie przesyłać dane. Tych danych będzie mało.

Ja Ci radzę żebyś to włączył.

---------- Post dołączono o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Gdy to włączysz i stracisz telefon wszystkie swoje dane będziesz miał na dysku google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra,ale rozumiem ,że dane będą wysyłane tylko wtedy ,gdy wifi albo transfer danych będzie włączony tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi