Skocz do zawartości
Australian Magic

Milestone 2 - Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem MM2, a jako, że nigdy wcześniej nie miałem nic z Androidem na pokładzie, to mam kilka pytań odnośnie neta. Najważniejsze moje pytanie brzmi, czy da się wyłączyć całkowicie dostęp do neta? Chodzi mi to, żeby, np: po przypadkowym wejściu do Marketu czy włączeniu przeglądarki nie włączał się Internet, tylko żeby było brak połączenia, a jedyny dostęp tylko przez wi-fi.

Jest możliwość takiej konfiguracji? Druga sprawa dotyczy ikony 3G na pasku u góry. Da się jakoś ją wyłączyć?

Z góry dzięki za odpowiedź! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Settings -> Data manager -> Data delivery - wejdź i wyłącz wszystkie opcje. Powinno wystarczyć. Jak dostęp do internetu będzie wyłączony, to ikona 3G powinna zniknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kolejne pytanie, a raczej problem. Chodzi mi o konto google. Kontaktów nie można dodawać, jeśli nie ma się konta w komórce z tego co zdążyłem zauważyć. Zrobiłem więc konto google, dodałem kilka kontaktów żeby sprawdzić czy wszystko działa i było ok. Wczoraj chciałem wpisać wszystkie kontakty, próbuję dodać a tu wyświetla mi się napis że bez konta nie można dodawać kontaktów o.O Wchodzę w ustawienia-konta i konto niby jest, ale kontaktów dodać nie mogę, a te co były zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3mz

jakby ktoś nie wiedział jak wyłączyć internet w CyMesie 7: ustawienia->sieci zwykłe i bezprzewodowe->sieci komórkowe->odznaczamy 'włącz przesył danych'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi