Skocz do zawartości
rdx143

LG G3 D885 zacina sie

Rekomendowane odpowiedzi

rdx143

Witam mam problem z moim LG chodzi o to ze podaczas pisania gdy wcisne literke to jest opóźnienie około 2 sekund, czasami reaguje od razu ale częściej mam te opóźnienie a druga sprawa to przy włączeniu zwykłej gry pou sie zawiesza klatkuje i wgl nie wiem czym to moze byc spowodowane ? Gdzie ten telefon powinien radzić z taka gierka bez problemu ! Wcześniej miałem LG G2 i 4xHD i bezproblemu sb z nia radziły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cetyk

Wgrywałeś ostatnio lizaka ? Generalnie factory rest, to taki pierwszy krok, powinien pomóc, a jak nie to będziemy kombinować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mialem podobny problem z klawiatura na lizaku. Pomaga restart telefonu albo ustawienia->aplikacje->klawiatura, wyczysc cache i wyczysc dane.

I jak pisze kolega wyzej przy aktualizacji zawsze dobre zrobic factory reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdx143

Dokładnie to kombinowalem troche z rootem i wgl oprogramowaniami, ale stwierdziłem ze dam sb spokuj i powroce do oryginalnego oprogramowania tak jak wcześniej i oczywiscie powrocilem, foctory reset był później nawet kilkukrotnie wykonywalem hard reset ale wszystkie te próby na marne ;\ aplikacji tez za wiele wygranych nie mam zebym mogl miec zasmiecony tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Wgraj sobie V20F i po instalacji zrób factory reset,jeżeli na tym sofcie dalej będzie się przycinał to znaczy że coś z nim nie tak,u mnie na V20F telefon chodzi bardzo płynnie.Lub sprawdź mój temat Crash Rom V1.5 - bardzo dobry custom,nie ma śmieci,bardzo płynny i bez błędów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z moim G3... Pewnego wieczoru oglądałem jak zawsze yt i nagle mój g3 zawiesił się ze nic nie mozna było zrobić , po odczekaniu kilku minut postanowiłem go wyłączyć poprzez wyciągnięcie baterii . Kiedy próbowałem go włączyć ponownie zatrzymał się na logo LG. Spróbowałem robić hard reset ale nic , wiec zostawiłem telefon z myslą zer naprawie go rano . Włączyłem go rano i telefon zaczął działać lecz po kilku minutach znów się zawiesił. Wgrałem nowy soft i nic, zawiozłem  go do naprawy gdzie pewien pan wgrywał soft 2 razy i również nic. Telefon  jeśli poleży wyłączony włączy się na kilka minut po czym się zawiesi i po kolejnej próbie włączenia wisi na logo LG . Zaznaczę jeszcze że płyta główna była wymieniana niedawno. Proszę o jakieś  pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Spróbuj użyć starej baterii jak  nie pomoże wysyłaj na serwis do LG 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DoNaTeLo To i tak musiał bym gdzieś go zanieść do naprawy  ponieważ nie mam innej baterii : /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

No to do serwisu LG nie Mirków na mieście bo więcej zepsują niż naprawią :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie ! odebrałem G3 tel od drugiego  gościa który powiedział mi że to płyta główna... nwm czy to dobra diagnoza ponieważ  telefon czasami  sie uruchamia i działa normalnie przez kilka minut wiec myślę ze to nie płyta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi