Skocz do zawartości
rdx143

LG G3 D885 zacina sie

Rekomendowane odpowiedzi

srbastek
    11 godzin temu, Karcio22 napisał:

Jeśli można to proszę o pomoc od samego początku co mam zrobić gdyż nie mam pojęcia o tym.

Zapraszam do zapoznania się z tematem:

Jeżeli występuje jakikolwiek problem z pkt 1 to przeczytaj jeszcze ten dział:

Zwróć uwagę na jakiej wersji rom-u siedzisz (chodzi dokładnie końcówkę: b, c, d, n)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję v30n więc jak wyczytałem muszę zrobić downgrade do starszej wersji aby cokolwiek zrobić. Postępuję według tego filmiku: Pobrałem z linku paczkę .kdz z folderu POLAND (nie wiem czy dobra) i zamierzam zrobić ten downgrade lecz trochę się boję czytając pierwszy komentarz pod filmem że komuś po instalacji twrp telefon wcale się nie odpala i nie reaguje. Czy ten poradnik z filmu jest ok?

dodana zawartość

Próbowałem z tym plikiem z folderu poland lecz w lg flash tool wywala błąd

dodana zawartość

Dobra nie klikałem nic i z tym błędem jakoś poszło. Znikło mi brandowanie orange i na razie jest git. Zobaczę jak będzie dalej zamulał to ściągnę jakiegoś customa

dodana zawartość

A gdybym chciał wgrać lineageOS to oprócz roota i twrp muszę jeszcze odblokować bootloadera czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Otóż 2 dni temu chciałem obejrzeć sobie film na YouTubie i okazało się, że telefon nie odtwarza dźwięku z filmu. Więc wyłączyłem i włączyłem telefon (włączał się z 3 minuty). Gdy już się włączył niczego nie wykrywał, a nawet nie mogłem go odblokować przesunięciem (ekran działał), tylko jak przesunąłem to wszystko znikało i pozostawała sama tapeta ekranu blokowania. Telefon tak jakby się zawieszał i nic nie dało się zrobić. Od czasu do czasu jak go zostawię i go nie włączam to działa, ale się strasznie zawiesza i nie mogę włączyć niektórych aplikacji. I jeśli uda mi się go włączyć to dalej nie działają oba głośniki i mikrofon. Formatowałem go, aktualizowałem do androida 5, wgrywałem soft na nowo, ale nic nie pomogło.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@Kamo.12 , poczytaj cały temat tutaj. Nie tylko ty masz taki problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam taki problem że podczas użwania telefonu zatnie się i usłyszę taki dziwny dziwięk z głośnika i teflon nie chce się włączyć i wiele razy sam się uruchamia do loga Lg wyciagne baterie i po mału się uruchamia i działa dobrze do następnego zacięcia . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi