Skocz do zawartości
Diwad

Cena Galaxy S II przy przeniesieniu nr

Rekomendowane odpowiedzi

Diwad

Witam ponownie.

Chyba nie mam szczescia do konsultantow, bo dzis zadzwonil do mnie facet na moja prosbe o przeniesienie nr z ery do play. Wczesniej sprawdzilem cene przy przeniesieniu do taryfy All Inclusive 109 i na stronie widnieje cena 769, a on mi mowil ze cena wynosi 11xx. Domyslam sie ze konsultant ma lepsze info, ale czy jest nadzieja na to ze on sie myli?:) Jutro wybiore sie chyba do punktu Play, bo jakos nie moge dosc ladu przez telefon.

Ktos spotkal sie z tym przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piechu

jak byk stoi na stronie, że SGSII w abo AI 109 jest za 1109 zł... i nad czym tu gdybać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Wybrales przeniesienie numeru?

Zrzut_ekranu_2011-06-28_godz._08.07.38_.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Bardzo możliwe, że konsultant, podobnie jak kolega piechu, zapomniał zaznaczyć odpowiedniej opcji.

Oczywiście, że konsultant może się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piechu

faktycznie, ja spojrzałem na przeniesienie numeru ale w promocji Super All Inclusive aczkolwiek w cenniku na stronie Play w formacie PDF przy opcji AI 109 jest cena 1109 zł. Nie ma nic o cenie 769 więc najprawdopodobniej błąd na stronie internetowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny telefonow bardzo sie wahaja. czesto zdarza sie tak ze na stronie sa podane nizsze ceny niz sa obecnie ( spowodowane wczesniejszymi promocjami).

W razie pytan lub checi przeniesienia numeru prosze o sms o tresci KONTAKT pod nr 509723339

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualna cena tego telefonu przy tym abonamencie to jest 719 zl cena przy zakupie poprzez kanal callcenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym się różni oferta Super AI od AI ? Czy to nie jest tak, że dla przenoszących numer abonamentowy lub mix obowiązuje SAI? A dla reszty preepaidowców zostaje AI? Mam racje?

Jeśli tak to jest coś nie halo ponieważ SGS2 w AI 109 kosztuje 769zł a w SAI ten sam telefon jedyne 1109.

Kolega Konsultant_play podaję też zupełnie cenę od czapy - 719...

Kolego Diwad, nawet jak nie przeniesiesz do play nr na podobnych warunkach to zawsze możesz w T-mobile przedłużyć z taryfą multimedialną 80 (89zł, 300mb, 300minut/sms/mms + 500sms za 5zł, umowa na 30 miesięcy i sgs 2 za 699zł + chyba 19 za wysyłkę). Na pewno możesz utargować więcej minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAL czyli super MNP przeniesienie nr na warunkach super dla osob ktore posiadaly abonament u innego operatora chca przeniesc nr do play i przejda pozytywna weryfikacje w portalu dealerskim sieci play ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad
    aktualna cena tego telefonu przy tym abonamencie to jest 719 zl cena przy zakupie poprzez kanal callcenter

Mnie konsultant z callcenter 2 dni temu mowil ze cena jest 1109.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi