Skocz do zawartości
mikibaka

Słabe wyniki testu benchmark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam swojego galaxy S5 od kwironia. Kupiony był kilka dni po premierze w media markecie, wiec nie sądzę, żeby była to podróbka. Od kiedy porównałem płynność działania mojego telefonu z galaxy S5 bardzo się rozczarowalem. W linku daje screena z testu benchmark. Co może być nie tak? Dodam, że mama nowego androida 5.0 i przywrócone wszystkie ustawienia fabryczne.

https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/904/XZelxZ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qubbus

Wynik jest OK, jakieś aplikacje w tle mogą delikatnie zamulać fona. Nie zapominaj, że wynik referencyjny w antutu to składowa wielu modeli (średnia).

Masz słabą baterię, włączoną transmisję danych. Włącz tryb samolotowy, naładuj telefon, uruchom ponownie i po jakiś 5 minutach zrób ponownie test. Wynik powinien być lepszy.

Usuń też śmieci z systemu programem typu CCleaner/SD Maid/CleanMaster. Ale po tym zabiegu telefon będzie odbudowywał pamięć podręczną więc wynik może być nie miarodajny.

Zauważyłem, że najlepsze efekty można uzyskać właśnie po paru godzinach od czyszczenia w/w programem, w trybie samolotowym na pełnej baterii, gdy telefon nie jest nagrzany nawet temp ciała (Thermal Throtling procesora) po paru minutach od ponownego uruchomienia telefonu bez żadnych aplikacji w tle.

Edytowane przez qubbus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi