Skocz do zawartości
gylo_rm

Jaki ROM najlepszy? Najchudszy, bez bajerów.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś sensownego romu. Wymagania dobra płynność, mało aplikacji, mała waga. Łatwość instalacji. Jakiś chudy stock?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GeoHot

Zwykły niebrandowany stock .33 by Ci wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo zwykły 4.0.4 (11.0.A.7.5.) i samemu go ustawić pod siebie.

Edytowane przez celestin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podklejam się do pytania z pierwszego postu, chciałbym uzyskać ukierunkowanie do lekkiego, czystego softu i instrukcją flashowania. Przewędrowałem to forum w poszukiwaniach ale ilu wypowiadających, tyle różnych pomysłów - jak coś sensownego wyczytam to nie mogę owego softu znaleźć i tak w kółko. Obecnie posiadam w Xperii J soft T-mobile no i niestety się zapycha że telefon jest nie do używania - zwiechy, zamyślenia itp. Proszę o wyrozumiałość i pomoc w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Kolego zajmę się tematem w wolnym czasie, póki co nieco poczytałem polecane przez ciebie linki - komplikatornia nieco mnie przeraża, w Szajsungach (wydaje mi się) było prościej ale ogarnę temat i (chyba) dam rade coś z tym zrobić. Coś zrobię na pewno choćby kosztem ubicia telefonu, jego działanie jest tak męczące że rząd powinien użytkownikom Sony Xperia J dawać rentę po minimum dwóch latach posiadania tego telefonu, Dziękuje za poświęcony czas - leci browarek :-)

Edytowane przez Chomeini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi